Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy az lehetek...

Terhes vagyok? Vagy az lehetek mennyi az esélye hogz az vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal egyszer voltunk védekezés nélkül eggyüt. ő ekkor sem ment el.Egyik nap fájt az alhasam de nem görcsölt és inkább a végbelemnél nyilalgatott. nem rég pedig az egyik együt létünknél barnás folyadék de nem lehet a menstruációm mert az csak 10 nap mulva jönne meg. és a teszt min. hány nap mulva mutatja ki ha van valami?
2011. aug. 7. 11:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
terhes vagy
2011. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Segítségvok=) válasza:
Nem tom.. de nem is érdekel ha ilyen birkák vagytok h nem védekeztek...
2011. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
3mas ikres terhes vagy
2011. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
MIÉRT ITRAD KI 1111111111246846*E HA HASZNÁLNÁD AZT A BU.ZI KERESŐT OTT VAN KIÜTI AZT A VAKSI VAKSI SZEMEDET TE.AKKOR NEM KÉNE FELTENNI MEGINT.
2011. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
most ha csak seggbe kuki lett volna akkor nem kéne nekem megint ide írnom hogy terhes vagy!
2011. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
HA nem érdekel ne irogass és ne is kattints a kérdésemre. és miért lennének 3 mas ikreim?
2011. aug. 7. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
a terhességi teszt a barátod!
2011. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
2011. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Na oké, ez nem állapot. Ha egy lánynak ilyen problémája van, nem az az első, hogy húúú van e még ilyen kérdés fenn. Szóval nem piszkálni kellene szerintem. Bár igaz, hogy napi szinten olvasni ezeket a kérdéseket.


Válaszom a kérdezőnek:

Ha nem védekeztetek, az elég baj. Nem csak akkor kerülnek hímivarsejtek a hüvelybe, ha "elmegy". Az más kérdés, hogy fogékony ciklusodban voltál e, de 10 nap múlva azt mondod, ami miatt én még esélyesnek tartom. Viszont olvass utána a neten is! A fájdalom és a folyás nem kifejezetten kell, hogy a terhességre utaljon. Akármi is lehet. Az idegességtől megjöhet korábban. De fertőzés is lehet. Ha terhesség, nem jelentkezik egyik napról a másikra. Sokan leghamarabb akkor veszik észre, amikor kimarad a legközelebbi menszesz. De mindenképp azt javaslom, hogy menj el venni egy tesztet. Vagy ha biztosabb akarsz lenni, nőgyógyászhoz.

A továbbiakban meg védekezzetek, ha nem akarsz (még egyszer) ilyen helyzetbe kerülni!

De fogadd meg a tanácsot! Teszt és/vagy orvos.

2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ és fogok venni tesztet.
2011. aug. 7. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!