Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy befolyásolja?

Lehet, hogy befolyásolja?

Figyelt kérdés
Tegnap este felhelyeztem egy canesten kuppot ,mert valószínű valami gyulladásom van!Ma együtt voltam a párommal reggel,befolyásolhatja a spermák bejutását,életképességét ez a kupp?
2009. júl. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen :( de jobb lenne várni hogy meggyógyulj és csak utána próbálkozni...én reménykednék hogy nem most estél teherbe...hiszen nincs minden rendben odabenn...várj míg meggyógyulsz.
2009. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gombád van, míg nem gyógyultál meg el kell felejteni az együttléteket!! Ezzel a párod is megfertőzöd és nehezebben is gyógyulsz! Aztán persze ő meg visszafertőz... Meg ha gyulladásod van akkor addig nem is leszel babás amíg a gyulladás tart! Előbb légy egészséges!
2009. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem "nem segít" a teherbe esésben, de semmi bajod nem lesz, ha mégis sikerül. mire odaér a petesejt a méhbe, már sehol a gomba (a canesten erre való...), ráadásul a canestent lehet terhesség alatt is alkalmazni (ebben nem vagyok biztos). mondjuk a visszafertőződés tényleg esélyes, ha a párod is fogékony rá.
2009. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos,hogy gomba ,mert nem viszketek meg semmi!Furán éreztem ott magam és ezért kezdtem el ezt a canestenes 3 napos kúrát!A párom keni magát a krémmel!Remélem azért semmi rossz nem származhat belőle!Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 24. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha viszket,csip,éget,akkor jobb ha bekened a párodat is,egyébként,ha nincsen ilyen tünet nyugodtan mehet a szex!Igyál még a biztonság kedvéért pár napig kamilla-körömvirágteát,hogy ha mégis valamilyen gyulladás,akkor az meggyógyuljon!

További jó egészséget!

2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kamilla és a cickafark ülőfürdőnek is jó.
2009. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!