Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy begolyóztam?...

Lehetséges, hogy begolyóztam? Ez a második hónap, még van 5-6 napom a nemvártig, de annyira nagy izgalom van bennem, hogy nem tudom elnyomni. Egyfolytában arra gondolok, hogy vajon most sikerült?

Figyelt kérdés
Nektek mi segít ilyenkor elterelni a gondolatokat erröl? :(
2009. júl. 24. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem már van egy 3 éves ovisom,így nem nehéz elterelni a gondolataimat.Folyton kérdez,és beszélgetünk,játszunk,szerelünk,főzünk.Szóval mindent ami érdekli,és ez segített nekem,hogy ne folyton arra gondoljak,hogy vajon megfogant-e a baba? Vagy beágyazódott-e rendesen?

2 hét múlva megyek orvoshoz,mert van 2 + tesztem,és addig is leköt a fiam...

2009. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem golyóztál be, az izgalom normális. Ha viszont már másról sem szól az életed, kezdhetsz gyanakodni...:) Nekem van már gyerekem, ő tereli el a gondolataimat.
2009. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is keresem a választ, mert olyan nehezen telnek ilyenkor a napok! Aztán meg ha megint nem sikerül, akkor meg még egy hónapot várni minimum! Hát az elég rossz érzés! És sajnos nekem gyerekem sincs, aki lekötné a figyelmemet, így próbálok minél többet dolgozni, programokat találok ki délutánra stb.
2009. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4nap van a nem vártig. Hát én is küszködöm,hogy más irányba terelgessem a figyelmem. De nagyon nehéz! Nekem sincs még gyerekem, hogy lekössön. Én a meleg miatt dolgozni is alig bírok, így sok időm van gondolkodni. Otthon olvasni szoktam, na az segít. Szóval most úgy vagyok, hogy mindennap elolvasok egy 300oldalas könyvet!!:-)Szorítok, hogy legalább Neked sikerüljön!!
2009. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok a + tesztedhez! :) Remélem nekem is lesz pár nap mulva :)

Nekem most pár napja van ez,hogy nagyon sokat gondolok rá,ahogy közeledik a nemvárt..nekem sincs még sajnos babám,aki elterelné a gondolataim..csak olyan rossz így..és igaza van 3.-nak,főleg,ha megjön,és még 1 hónapot várni...

2009. júl. 24. 13:34
 6/9 A kérdező kommentje:
300 oldalas könyv?? Jesszus! :) Akkor Te még művelődsz is ezalatt az idő alatt... :)
2009. júl. 24. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
én művész vagyok így festek és rajzolok:D)
2009. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam,de ahogy teltek a hónapok ez a lelkesedés le lakkant és most már inkább szomorú vagyok:(
2009. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, az első néhány hónapban még nagy az izgalom, aztán egyszer csak eljutsz egy olyan pontra, amikor feladod... és "nem várod" a tesztelést. :(( nekem még 5 napom van...
2009. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!