Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben vagyok, kb.1 hete...

9. hétben vagyok, kb.1 hete erős hányinger, émelygés főként délután. Kiváncsi vagyok, kinek milyen nemű babája született, akinek hasonló erős hányingere volt az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Az első terhességem ugyanígy zajlott-lányunk lett. Olvastam, hogy a lányoknál inkább jellemző a hányinger, valóban van-e összefüggés a hányinger és baba neme között? (egyébként soha nem hánytam az első terhességem alatt és eddig sem, csak nagyon erős az émelygés, hányinger, főként délutántól..)
2009. márc. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem egész délelőtt hányingerem volt, de sokszor délután is----lány lett

barátnőm 5 hónapig naponta hányt---fiú lett :))))

2009. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lányom van és én sem hánytam, de émelygés sem sok volt. Most szült egy barátnőm fiút és semmi baja nem volt egész terhesség alatt. Az elsővel, a lánnyal végighányta az egészet.
2009. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a lányomnál.észre sem vettem a terhességet,azon kívül hogy a pocim növekedett,se hányás,se émelygés,mostani babánál émelygés a nap 24 órájában,ha nem ettem óránként,akkor hánytam,szóval reménykedtünk hogy ez bizti kukis....tegnap kiderült hogy 80% kiscsajszi! :)

18 hetes pocis.

2009. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik terhességnél sem hánytam, nem voltam rosszul, csak evési kényszerem volt ---> fiúk

Most ismét terhes vagyok, de még az elején tartok, kiváncsi vagyok milyen lesz az első 12 hét:)


Rokonlány rengeteget hányt, semmi nem maradt benne ---> fiú


Barátnőm hányinger ---> lány

sok hányás---> fiú


Másik barátnőm hányinger ---> lány

semmi rosszullét---> fiú


Anyu émelygés---> fiú

émelygés---> lány


Sógornőm hányinger---> lány


Unokatesóék semmi rosszullét ---> fiú



Hirtelenjében ennyit tudtam leírni.

Szerintem nem ettől függ a baba neme, ez csak babona. Inkább az "alkati" tényezők játszanak szerepet. És persze az aktuális vitalitás, erőnlét, szervezet állapota.

2009. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, különösen az utolsó válaszadónak a kis "közvélemény kutatást"!
2009. márc. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!