Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az együttléttől számítva a...

Ha az együttléttől számítva a 11. napon negatív az Xepil, akkor már nincs baba, ugye?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
10-14 nap a beágyazódás, a hcg utána kezd el termelődni. Tehát amíg nem termelődik, nem tud mit kimutatni a teszt. Van még remény.
2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az együttléttől számolva,inkább a 14.naptól szokott egy teszt jelezni. szóval,én még tesztelnék pár nap múlva is.

jó hír vagy rossz ha két csíkos??

2012. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korán teszteltél szerintem.Ilyenkor még nem mutat semmit,hisz nincs mit mutatnia.A beágyazódási folyamat tarthat még,vagy lassan befejeződik.
2012. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hagyni kell a szamolgatast,mert semmi ertelme!

Elvezzetek a szexet es majd jon a baba...

Nem kell itt mindig aggodalmoskodni...

Tudom,hogy milyen erzes,en is ebben a cipoben jarok,ezert is nezem itt a kerdeseket....

De majd ha a menszi kesik,es pozitivat latsz,az a biztos...

Es meg az sem..... :s ha ertitek....

Tehat turelem rozsat terem :)

Es a kerdesre a valaszt az elso jol megvalaszolta :)

Ment a zold kez!


Sok szerencset es remelem hamarosan +__+ pozitivat latsz a teszteden :)))

2012. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó hír lenne a két csíkos! Kistestvérre "gyúrunk"! :)

Remélem pár nap múlva látni is fogom! :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 23. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem elso baba lenne :)

Mi is gyurunk :D Vazze :D

En a multhonapban mar minden tunetet tapasztaltam,aztan megjott :D dehat ezcsak ilyen...nem is olyan 1xeru mint ahogy tiniindoszakunkban gondoltunk :D hahahahha

2012. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Régóta próbálkoztok?

Nekem az első baba rögtön sikerült, a kistesóval ez az első hónapunk... Azért vagyok ilyen zizi, mert anno azért rendszeresebb ciklusom volt, 28-30 napos, most van hogy egy hetet is késik, így fogalmam sincs mikor van az ovum...

Szóval nagyon nagyon izgulok!!! :))

Drukkolok Neked hogy minél előbb összejöjjön a bébi!!!! :)))

2012. aug. 23. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

meg nem olyan tragikus....3. probalkozasi honap volt ez,a gyogyszer abbahagyasa utan...

a ciklusom rendesen 28 napos maradt....

Johetne nalunk is mar,mert ez olyan ha MI nok a fejunkbe veszunk valamit,akkor most azonnal kell :))))

Kivancsi vagyok mi lesz nalatok most :) ha mar az elso bebivel ekkora szerencsed volt :)

Majd irdd meg legyszi

2012. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 11. dpon délutáni pisiből xepillel látható de nagyon halványat teszteltem. Szerintem ez nagyon ritka, úgyhogy ne keseredj el, még simán pozi lehet pár nap múlva. Ez annyira ember-szervezet függő. Szurkolok nagyon. 8hkm
2012. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jah es neked azert van egykis lurkod,neked azert megkonnyebb elviselj egy sikertelenebb honapot,mint nekunk....

Na de majd eljon a mi idonk is :)

Es utana mi is szeretnenk masodikat...csak jojjon mar az elso :D

Nem ertem hogy birjatok ki a varakozo honapokat....

nekem mindig ezen jar a fejem,hogy nah vajon most sikerult-e....

megegyszer sooook szerencset/sikert kinek hogy tetszik :D

2012. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!