Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 41. napján vagyok....

Ciklusom 41. napján vagyok. És még semmi mensire utaló jel.2 hete csináltam tesztet de negatív lett. A melleim majd leszakadnak és 3 napja szúrkál a hasam, és a bimbóim is fájnak. mitől lehet?

Figyelt kérdés

Változó a ciklusom (sajnos), és amit még nem értek a ciklus.hu májusra nem mutatott mensit, de ovulációt igen,ez hogy lehet?

nem valószínű hogy terhes vagyok,mert párommal csak megszakítással "védekezünk", és mivel nem rendszeresek a ciklusaim nem valószínű, hogy sikerült volna a baba.


2008. máj. 12. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre sikerült, és szintén nagyon rendszertelen. Volt 21 napos, 35 napos, 67 napos ciklusom is, igazából sose lehetett tudni, hogy mikor fog megjönni. Mértem a hőmet, használtam a ciklus.hu-t, és mikorra bejelölte az ovut, akkor együtt voltunk (a hőm is pont akkor jelölt PÉ-t), és össze is jött elsőre.

A megszakításos közösülés nem 100%-os, szóval balesetek történhetnek.

Próbálkozz újabb tesztel, de az 50. napon mindenképp menj el dokihoz. Megvizsgál, csinál UH-t, és gyógyszeresen helyre rakja a ciklusodat

2008. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,azért megnyugtat hogy nem csak én járok ebben a cipőben. Sajnos hőt nem tudok mérni,mert 3 műszakban dolgozom és nem tudnám egy időben mérni. A ciklus.hu ebben a hónapban 20-ra jelölte az ovulációt. lehet hogy csak valami hormon problémám van és attól fáj így a mellem?
2008. máj. 12. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetem nekem is volt a terhesseg elott a doki e vitamint irt fel harmadnapra meg is jott.Veny nelkul kaphato, 100 grammosat kell es egy darabot kell bevenni egy nap.Es ha megis terhes lennel nem karositja a magzatot sem..szerintem probald ki,ha nem jon meg par napra akkor babas lehetsz..es irany doki..
2008. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Doki!
2008. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!