Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinél úgy hogy az...

Volt valakinél úgy hogy az első gyermek szinte azonnal megfogant a második meg nagyon nem akar?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajaj nálam!!!!

Bogim fogamzásgátló melett

a második babó bár még pocaklako 14 hetes 6 hónapnyi próbálkozás után sikerült


miota probálkoztok? milyen idös az eslö gyermek

2012. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Márk egyszeri nem védekezésből fogant mensi utolsó napján...a másodikon 4. hónapja dolgozunk. Vasárnap kéne megjönnie, és sajna szerintem meg is fog, fájdogál a hasam.:(
2012. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. A lányunk az első hònapban. A 2. baba a 7.hònapban. De majd 7 hetesen elment. :-( Most a 2. pròbàlkozòs hònapban vagyunk. Remélem nem kell màr sokat vàrnunk rà.Mi 1éve pròbàlkozunk és 2,5 éves a lànyunk. Neked kérdező, mennyi idős az első gyermeked és mennyi ideje pròbâlkoztok? Sok sikert kìvànok!
2012. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam a 2.hónapban fogant,most kistestvért szeretnénk,már 7.hónapja semmi,pont ma jött meg.

Azt hiszem feladtam...:-(

2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló.Ne add fel.Nekem 2 gyerekem van,a 3. már 1 éve nem jön össze.
2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Én sem teszem, sikerülni fog! Hinni kell benne!
2012. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 hónapos a fiam és már 1 éve próbálkozunk, van amikor számolgatom a napokat meg hőmérőzök, ja meg ovulációs teszteket is csinálgatok, van amikor meg majd összejön ha akar hangulatba vagyok. Nos idáig egyik se jött be. Kivizsgáláson még nem voltam, de már gondolkozom rajta. :)
2012. aug. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!