Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/9202 A kérdező kommentje:
ma este vettem be az utolsó szemet!:-) sokat várok a gyogyszertől mert annyi jót hallottam róla!első picùr lenne már nagyon vàrjuk!metet is szedek:-) gyertek babásodjunk együtt pozitiv gondolatokkal :-)
2012. jún. 10. 23:45
 2/9202 mizuzizu92 ***** válasza:
77%

Jajj de aranyos a ki írás :D

2012-ben sokan akarnak babásodni , idén sok mindenki várandós :D

Az enyém Augusztusba fog megérkezni :D

Sok Sok szerencsét :)

2012. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9202 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én is szeretnék babát minél előbb. Sajnos volt egy elhalt terhességem (8.héten), amit egy hete müvileg kellett befejezni. Remélem minél hamarabb sikerül ujra teherbe esnem.

Neked is drukkolok , hogy kismama legyél hamarosan!!!!

2012. jún. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9202 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon sajnàlom!!!:-( el sem tudom képzelni mekkora fàjdalom lehetett Neked :-( próbàlj meg valahogy túllépni rajta, ha végre meg lesz a kisbabád szerintem minden rosszat felejtet majd Veled!Hajrá!Drukkolok én is neked nagyon!!!köszönöm,hogy írtál!Egyébként most hol tartasz a ciklusodban?

2012. jún. 11. 08:07
 5/9202 anonim ***** válasza:
90%

De aranyos vagy! :-)

Mi is szeretnénk babát idén! Sajnos 2 hónapja volt egy vetélésem, amit missed ab.-al fejeztek be. :-( Ezt a hónapot még megvárjuk és utána belevágunk.

Van egy két éves kislányunk, ő elsőre sikerült!

Remélem neked/nektek is mihamarabb sikerül a kisbaba!

2012. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9202 A kérdező kommentje:

mizuzizu!

Szia!

Engedd meg higy tiszta szívemből gratulàljak!olyan jó Neked!!!milyen érzés a pocaklakó?Neked is clostyval sikerült?Nagyin sok bokdogsàgot kívánok!!!!:-):-):-)

2012. jún. 11. 08:13
 7/9202 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon sajnálom a babát!nagyin rossz érzés lehet nem is tudom mit csinàlnék:-(:-(:-( gratula a 2 éves picúrhoz!én még soha nem estem teherbe pedig már több mint 3 éve nem szedek gyògyszert fogigátlót.rábíztam idáig a termèszetre de nem jött soha.Most meg clostit szedek.azt mondta az orvos pco is van.arra szedek metformint.De én nagyon bízom most a clodtyban:-)Köszi a drukkot!Nektek is hamarosan sikerül és me is marad!vannak babamegtartò gyögyszerek nem szedtél olyat?Fel a fejjel!Pihizz most aztàn meg irány babásodni!!!:-)

2012. jún. 11. 08:24
 8/9202 anonim ***** válasza:
91%
szia!én igazából nem gyógyszert szedek hanem gyógyteát iszok,6. ciklusnapon vagyok és lényegesen változott a hőgörbém :) 11. hónapja próbálkozunk,eldöntöttem az idén babás leszek!nagyon sok sikert nektek! :)
2012. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9202 mizuzizu92 ***** válasza:
97%

hát köszönöm nem szedek hála égnek semmit !

Nagyon nagyon jó érzés mikor látod a hasadon hogy mocorog és nem tudom épp mije az de annyira kidudorodik , hogy meg fogom.

igaz örökmozgó baba csak akkor nyugszik meg ha apa simizi kicsit.

Nagyon sajnálom hogy ez történt veletek nagyon rossz érzés , az első terhességem ugy ért véget , befogattuk a agybátyámat a a párommal , részegen hazajött el lökött és hasra estem igaz még nem látszódott a hasamon de az orvos azt mondta hogy attól veszítettük el

Mindenkinek sok sikert

2012. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/9202 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok!


1 éve próbálkozunk, ha elsőre összejött volna már édesanya lehetnék. :( De 2012-ben nekünk is sikerülni fog. :))))

Picit magas tsh-mat és prolaktin szintemet gyógyszerrel kezelik már másfél hónapja, a héten kiderül mennyire hatott. Aztán peteérés serkentő és jöhet is a baba. :)

Sok sikert mindenkinek!

2012. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!