Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár sikerülhet végre? Van...

Mostmár sikerülhet végre? Van köztetek olyan akinek magas volt a prolaktinja és gyógyszeres kezelés után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ápr. óta szedem a bromocriptin-richtert a mai napig.Közben szedtem 3 havi clostit ugysem sikerült a baba.Most orvost váltottam és ujból elkezzdtük a hormonvizsgálatokat.Kiderült h még mindíg nagyon magas a prolaktinom.Eddig a bromoból esténként egy felet szedtem,most felemelte az orvosom egészre.Azt mondta h 1 hónapig ne essek teherbe.KÖzben csinálunk egy ismétlő prolactin vérvételt.
2012. aug. 24. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt a problémám. Áprilisban elkezdtem a closti-utrogestan kombinációt szedni(a bromot nem ismerem de az utro-ról több jót hallottam) ,májusban már terhes lettem,de júniusban sajnos elvetéltem.Szerencsére nem kellett műteni.Júliusban ismét elkezdtem a gyógyszereket és ismét terhes vagyok :-) 4+4hetes, de érzem,hogy most nem lehet és nem lesz gond!!!

Sok sikertT!

2012. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Gratulálok a babához:))
2012. aug. 24. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lombikos vok, májusban kiderült magas a prolaktinom, kaptam rá napi 1 Bromocriptint, júliusban pozitív lett a tesztem! Jó gyógyszer, hatással van a peteérésre, sárgatest hormonra, kiegészítve más gyógyszerekkel nagyra növeli a babaesélyeket:)
2012. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arra már nem emlékszem mennyire volt magas, de napi 2x1 kellett szednem.

1,5 évig szedtem, utánna össze is jött első hónapban a baba, miután abba hagytam a gyógyszert!

2012. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Én tavaly szedtem magas prolactin miatt a Bromot 1 hónapig, ellenőriztük a prolactin értéket,jó lett tőle. Majd closti+duphaston kúra (3 hónap) és a gyógyszermentes hónapban estem teherbe, ma 4,5 hónapos a kisfiunk :)


Kitartás!! Drukkolok!

2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gratula a babához nektek.Köszönöm a bíztatást.Hát mi már 1,5 éve várjuk a babát.A párom a jövőhéten megy vizsgálatra.Egy hónapot szüneteltetünk,aztán remélem hogy sikerül mihamarabb.Hát már 5 hónapja a szedem ugye a bromot,remélem a gyógyszer emelés megteszi a hatását.
2012. aug. 24. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

igen!! nekem két gyerekem is a bromo+closti után sikerült.

aztán meg valami csoda folytán mindenféle kezelés nélkül nemsoká érkezik a harmadik gyerkőc!!

hol laksz?

csak azért kérdem mert aki engem "rendberakott" debreceni.

tudom ajánlani.

de ha nem is a környékén akkor tárgytalan, gondolom ha messze laksz nem fogsz odáig utazni.

2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
budapesten lakom.Hát remélem ez az orvos akit választottam összehozza a babát
2012. aug. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!