Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Szent János Kórház meddőségi...

A Szent János Kórház meddőségi osztályára csak beutalóval lehet menni? Ingyenesek a vizsgálatok?

Figyelt kérdés

a budai meddőségi centrum van a szent jános kórházban, ha jól tudom. ajánlották, hogy menjünk oda, mert nagyon jók és ingyenes.

az alap nőgyógyászati és andrológiai vizsgálaton mindent rendben találtak nálunk, de a baba mégsem jön már 2 éve.


2012. aug. 24. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Beutalóval lehet menni! A vizsgálatok ingyenesek, kivéve 1-2 hormonvizsgálat, amiért fizetni kell! /pl.: AMH hormon, a párodnak genetika, ha kell, nekem endometriózis gyanúja miatt is néztek hormont, azért is fizetni kellett/
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon sokáig próbálkoztunk (6 évig) aztán váratlanul összejött. Lehet köze volt hogy olyan helyen dolgoztam ahol napi szinten ideges voltam és stresszes aztán átkerültem máshová ahol még 1,5 hónapot se voltam és máris összejött. Most 7+5napos vagyok.
2012. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék oda, egy kivételével minden ismerősöm menekült onnan.
2012. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért menekültek, de mi oda járunk és nagyon meg vagyunk velük elégedve! A nővérek nagyon kedvesek és segítőkészek, a dokimmal sem volt semmi baj, bár a modora egy kissé nyers! :) Szóval, hogyha lelki támogatást is vársz, tényleg ne oda menj! Első voltam!
2012. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos abszolult nem foglalkoznak a betegségekkel csak csinálják a lombikot és kész.
2012. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös

Ebben van valami! :( Én is egy csomó vizsgálatot a saját szakállamra végeztettem el, mert biztos akartam lenni benne, hogy minden rendben van!

2012. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szaki-dani válasza:

Sziasztok! MI is idementünk a férjemmel és megkaptuk a beutalókat, de az egyikre ami a petevezeték átjárhatóságot vizsgálja ill. az általános nőgyógyászati vizsgálatra nem mondott a nővérke semmit hogy most mikor kell jönnöm, nem adott időpontot sem. A sok információ áramlás közepette nem is kérdeztem mert próbáltam a többi időpontot megjegyezni. Ők adnak egyáltalán időpontot vagy ezt a vizsgálatot elvégeztethetem máshol is?

Válaszotokat előre is köszönöm!!

2012. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsináltathatod máshol is! Én pl. minden ilyen vizsgálatot a saját nőgyógyászommal végeztettem el!
2012. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!