Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaptam orvosomtól beutalót a...

Kaptam orvosomtól beutalót a János Kórház meddőségi ambulanciájára, ahová márc. 18-án kell mennem a párommal együtt! Mire számíthatok, milyen vizsgálatok lesznek ott?

Figyelt kérdés
Nincs peteérésem október óta. 2 havi clostylbegyt ellenére sincs semmi változást. Kaptam orvosomtól beutalót a János Kórház meddőségi ambulanciájára ahová márc. 18-án kell mennem a párommal együtt! Mire számíthatok, milyen vizsgálatok lesznek ott? Ha vki járt már ott segítsen nekem! !
2008. febr. 20. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem ott voltam, de én is meddőségi kórházban voltam.Először kikérdeztek mindent, de szó szerint.Megnézte az eddigi papírjaimat, elküldött még egy ultrahangra.Majd azzal visszamentem, és még elküldött mintavételekre.Közölte hogy lesz egy petevezetékátjárhatóságim,és kezelik a pco-mat.
2008. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!