Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Aki tesztel ilyen...

Mi lehet? Aki tesztel ilyen koran annak milyen eros volt a csik?

Figyelt kérdés
teszteltem egyet most mert csak nembirtam ki, 10. dpon vagyok. tudom hogy nagyon koran volt de nem birtam magammal. Es nagyon nogyon halvany 2. csik van alig lehet latni, de van ott valami, nem tudom eldonteni. segitenetek legyszi!
2009. júl. 25. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A halvány + is +. De azért 2 nap múlva ismételj.

Drukkolok!!!


A.


Majd írj, hogy mi lett!

2009. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszi a drukkot! De nem elem bele magam mert annal rosszabb lesz! Meg nem tudom eldonteni hogy mit latok! :) Tudtam hogy nem kellet volna tesztelnem mert most tenyleg nem tudom mi van! Majd irok mi lett.


Esetleg van itt valaki olyan aki ilyen koran tesztelt es ugyan igy jart?

2009. júl. 25. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van!Én sem bírtam tovább, és most ugyanott tartok mint, Te. Volt ott valami, de nagyon halványan. Bár én is úgy tudom, hogy a halvány is pozitív. Egyelőre hallgatok a dologról a párom előtt, és néhány nap múlva megpróbálom később. A barátnőm biztatott, hogy csináljak egy tesztet, mert kb. nála 1 héttel az esemény után is kimutatta már a teszt a babát. 2 gyerekes anyuka. Azért ne éljük bele magunkat, de szorítok Neked.
2009. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok nektek!Én is 10 nappal vagyok ovu után, de én nem merek tesztelni.Úgy érzem ez sem az én hónapom:-((

Azért bizakodok.Mivel teszteltetek?

2009. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Bocsi, hogy kérdezek.Nektek van folyásotok?
2009. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaj de jo hogy nem vagyok egyedul. Nem tudom eldonteni es ez az allapot olyan furi, jo is meg nem is! En sem mondok meg semmit a paromnak, majd csak ha egyertelmu pozi lesz. Es holnap lesz a szulinapja, tok jo lenne ajandekozni egy pozi tesztet!:) De nem elem bele magam, meglatjuk mi lesz! Drukkolok neked nagyon, majd ertesits hogy mi lett!!
2009. júl. 25. 13:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia! En internetrol rendeltem tesztet, one step a neve. Es van keves kremes folyasom. Neked milyen van? \Ne add fel!! En nagyon drukkolok neked!!
2009. júl. 25. 13:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Én Expect-vel teszteltem, de nem a legérzékenyebb teszt. Most néztem meg, hogy a Cupido a legjobb. Igazából azért nyúltam a teszthez, mert a peteérés alatt rendesen belehúztunk + napok óta hányingerem van, szúr a hasam, nem bírok ránézni a kávéra, pedig eddig ittam, érzékeny a mellem. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.
2009. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én holnaputánra nem várom,ma teszteltem one steppel (netes),de nem első pisiből,de nagyon nega lett sajnos.Nem is tudom,reménykedjek-e még:(
2009. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon pici van.
2009. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!