Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Lehet ebből baba? Kicsit össze-visszának érzem.

[link]


2009. júl. 25. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de nekem ugy tunik, hogy nem volt peteeresed. Nincs egyertelmu emelkedes. Peteeres elott kene egy alacsonyabb hosavnak lenni, utanna meg 10-14 napig magasabb honek lenni, nalad ezt nem latom.
2009. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én úgy látom,hogy még tüszőrepedésed sem volt,de ne legyen igazam!
2009. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat :) Ez normális, hogy nem volt tüszőrepedés, szerintetek?
2009. júl. 25. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem meg volt a 18. napon, hiszen emelkedik utána 4 napig a hö, és ez a jele. volt tojcsis folyásod? lh tesztet nem használsz?

sztem igen is volt..

2009. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetett neki,hisz a ciklus első felében volt magasabb hője is,mint most van,azonkívűl a rendszer sem jelöl se cover line-t se tüszőrepit,mert nem ment a hő feljebb,mint az elején volt.Sajnálom.
2009. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A folyásokat sajnos nem jegyeztem fel. Kicsit elszomorodtam.
2009. júl. 25. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
De még lehet tüszőrepi,van amikor későn van.Hallottam már olyat is,hogy a 40. napon volt a tüszőrepi,és baba lett!Fel a fejjel!Ha meg megjön,menj orvoshoz,és muti neki a görbédet,kapsz rá bogyót.Sok sikert!
2009. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még mindig érik a petéd, tüszőrepedésed is lehet akár ebből, amennyiben elkezd vegre 36,7-8-9 fele menni a hőd. ha megis megjonne a mensi, sajnos nem volt tuszorepedes.
2009. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nagyon kedvesek vagytok, jól esik.
2009. júl. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!