Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Hiszen nem...

Ez hogy lehet? Hiszen nem lehetek terhes! (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Furcsán éreztem magam, haverok viccelődtek vele, hogy biztos terhes vagyok. Poénból csináltam egy tesztet , pozitív lett. Azóta három teszt is pozitív lett. Nincs barátom, és nem is feküdtem le senkivel. Hogy lehet ez?
2009. júl. 25. 14:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez durva :O :O
2009. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál férfival, és semmilyen úton nem került beléd sperma, akkor nem lehetsz terhes, mert szűznemzés csak az állatoknál van (meg a Bibliában, de nem hinném, hogy te leszel a következő Szűz Mária).
2009. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ez nagyon gáz, hogy ilyen baromságot kiirnak..

-lehet hogy részegen megeröszakoltak.

-lehet hogy pettinmgeltél, és kicsit jobban sikerült..

lehet hogy fogsoztad a spermás barátod és magad, bár igy se sok az esélye.

-de az is lehet hogy a pozi teszt miatt olyan ritka betegséged van ami kb 100 000-böl egynek a téves pozi miatt.

ez valami pajzsmirigy betegség.

ha elmennél dokihoz, megnézné hogy szüz vagy e. ha nem akkor .. nem is kell mondanom, te sexeltél, csak nem akarod bevallani.

anyukád mit szolt? mert ha nem sexeltél és ezt elmondtad neki kiváncsi lennék mit szol rá.irj majd.

2009. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Még el sem mertem neki mondani. Nagyon jóban vagyunk, mindent elmondunk egymásnak, és úgy tudja, h szűz vagyok. Szerintem nem venné be, ha ezt mondanám neki, amit ide leírtam.:(
2009. júl. 25. 14:18
 5/26 anonim ***** válasza:
Na, akkor viszont mégiscsak szexeltél és akkor mégiscsak nem kell meglepődni ha terhes vagy.
2009. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nincs barátom másfél éve. (és amikor volt, akkor sem jutottunk a szexig. Nem is pettingeltünk, 4 hónapig voltunk együtt.)

Egy anonim oldalon miért mondanám azt, hogy nem szexeltem, mikor igen???

2009. júl. 25. 14:22
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy , de menj el nődokihoz! Mehetsz egyedül is, ha mégis van vmi ráérsz akkor beszélni édesanyáddal!!
2009. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Sok idióta, buta kérdés van zen az oldalon, biztos most ez is olyannak tűnik, de én úgy gondolom, hogy nem vagyok olyan hülye. Tényleg minden úgy van, ahogy leírtam. Amúgy mindegyik teszt egyforma márkásjú volt, lehet, hogy meg kéne próbálnom egy másik fajtát?
2009. júl. 25. 14:31
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen formában nem voltál fiúval-ahogy írod-, akkor NEM lehetsz terhes! Lehet vmilyen hormonális problémád van! Menj orvoshoz, hiába tesztelgetsz, a problémád nem oldódik meg! Menzeszed rendszeres?
2009. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeres. Eddig semmi gondom nem volt ilyen téren. Kb 5 nap múlva kéne megjönnie.
2009. júl. 25. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!