Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz utáni napon voltunk...

Menzesz utáni napon voltunk együtt, lassan két hete. Most hányingerem van?

Figyelt kérdés

Keddi napon jött meg, mi akkor vasárnap voltunk együtt (holnap lesz két hete). Azon a csütörtökön volt egy icipici vér a , de tényleg egy picurka folt. Tegnap elszédültem, de szó szerint, nekiestem a falnak. Azóta hányingerem van. Úgy gondoltam felment a savam, az előszokott fordulni, de most mégis átgondoltam. Jelenthet valamit? Vagy csak az elmúlt 1,5 év megbolondított??

Eddig mindig figyeltem mikor legyünk együtt, nem estem teherbe. Így menszi után amikor még a folyás is picit barnás sose voltunk együtt. Vélemények?


2012. aug. 25. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hát én úgy lettem terhes elmúlt a mensim következő nap együtt voltunk védekezés nélkül 15, nap barnáztam azt hittem csak a stressz akkor kezdtem új munkahelyen utána amikor is meg kellett volna jönnie a következő mensimnek.Nem jött 8 hós babóka ficereg az ölembe!

Akkor az egyszer voltunk védekezés nélkül együtt!

2012. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mi nagyon régóta nem védekezünk, viszont azóta nem tudtunk együtt lenni.

Neked gratulálok!!!!

Szerintem így ahogy kiírtam, közben át is gondoltam, mitől lenne 2 hét múlva hányingerem. Szóval jól hangzik meg minden, de olyan abszurd. Lehet a nagy meleg okozta a szédülést, a hányinger meg, lehet tényleg a savam.

2012. aug. 25. 16:34
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezhettem volna,hisz most én is ebben a cipőben járok.Mensi után voltunk együtt....Nagyon reménykedem.8.próbálkozós hónap.Nagyon drukkolok neked!!!
2012. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom a meleg.-e,de a barnás folyás lehet a beágyazódás jele is.

Csinálj egy tesztet az megmutatja!

2012. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Nekem most együttlét után volt egy kis barnás rózsaszínes nyákom,és később pedig wc után is.Sosem volt még ilyen .
2012. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Lányok teszteljetek!Az meg mondja van.-e baba vagy sem!!

2012. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem korai még?
2012. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2 hetet írt szerintem az nem korai akkor már kimutatható vizeletből!
2012. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Várok pár napot még.Nekem még nincs meg a 2 hét.10-11 nap telt el azóta.
2012. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már olvastátok itt válaszként tán már kétszer is, amit írok, de példának ide is leirom az esetemet: nekem 7-én volt egy pé (meg akció :) ). 11-15 mensi, 20-án barnázás, gondoltam mi a szösz, megint megjön, mert a mensi előtti napon is volt egy kicsike, aztán elmúlt, 22-én csináltam egy Romed tesztet, és naon haloványka lett, de többen láttuk, ma csináltam egy exepilt, az is halvány, de (főleg szabad szemmel, nem képen) látható!!


És nekem délutánonként van hányingerem, 17-20-ig, a barnázásig sűrű vizelési inger, rettenetes derékfájás, vesegörcs. Arra gondoltam, hogy felfáztam, de ha már a vesém is fájt volna tőle, akkor az nem múlik el egyik napról a másikra, ill. a vizelet sem volt sötét színű.


Szóval 7-től ha nézzük, akkor a 22-e 14. dpo, nekem akkor már a Romed mutatta, és az 25-ös. Uh. egy 10-es már jelezné tutira ha nálad (nálatok) van valami! Hajrá!

2012. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!