Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Bromocriptint-től szédülök,...

A Bromocriptint-től szédülök, hányingerem van (szük hete szedem és csak negyedet, felet) most inkább abba is hagyom, de clostybegit lehet szedni tőle függetlenül? Vagy a kettőt csak együtt. A Closti. Től is van rosszullét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba!!!

Pár napig van csak tőle rosszullét!!!

Nem véletlenül kaptad!

A closty még hatásosabb a bromo-van!

Este vedd be,akkor talán nem leszel rosszul!

A clostytól nem volt bajom csak eléggé görcsöltem pé-kor!

2010. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étkezés közben szeded ? Én azt vettem észre, ha közvetlenül előtte, vagy utána szedtem be émelyegtem, ha közben akkor nem. Bár lehet, hogy nincs köze hozzá, de talán megpróbálhatod. Semmiképpen se hagyd abba!!! Ha rosszul is vagy tőle, elmúlik
2010. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja kezdtem szedni újra a bromot(napi negyed,este alvás előtt)és négy nap után abba is hagytam mert nagyon rosszul voltam tőle én is!Persze nem kéne abba hagyni de ha nem otthon pihengetsz hanem dolgozni kell akkor azért nem mindegy milyen a közérzeted!

Mindenesetre tényleg próbáld meg étkezés közben lefekvés előtt és ha akkor sem bírod,hagyd abba és szólj a dokidnak!Clostyt akkor is lehet szedni de ugye a bromo hormonokra a closty a peteérés serkentésre kell!!!

Sok sikert és kitartást és persze mielőbbi babaáldást kívánok neked!!!

Gy.

2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

étkezés közben/előtt/után vettem be, ahogy eszembe jutott. este aznap nem is volt semmi, inkább másnap déltől...és igen csúszós úton vezetni, és ha épp jobban szédülök...

a negyedektől nem volt gond, megpróbálom csak annyit..és fáradt is voltam jobban, tegnap este már ébren tudtam maradni

2010. dec. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!