Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy lehet? Lehet, hogy...

Ez hogy lehet? Lehet, hogy most van peteérésem a 38. napon?

Figyelt kérdés
Általában 33naposak a ciklusaim. Már a 38. napon vagyok és most van valami átlátszó nyúlós folyásom. Nem feszülnek a melleim, kicsit émelygek és álmos vagyok állandóan. Csináltam egy tesztet 2napja de az negativ lett.
2009. júl. 25. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen teszttel? lehet hogy korai volt. van amitöl kitolodhatott a ciklusod? mert ha most van pé akkor kb még 2 hét mire várd-
2009. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a válaszod! Londonban élek, egy itteni nagyáruház tesztjét használtam. Nem tudom mitől tolódhatott ki esetleg, nem voltam stresszes, beteg sem voltam. Jövő héten ismét tesztelek, hátha az már kimutat valamit, ha nem akkor orvos.
2009. júl. 26. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!