Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás nyák peteérés vagy...

Barnás nyák peteérés vagy terhesség jele?

Figyelt kérdés
Lehet hogy korai peteérésem volt,és akkor összejöhetett a baba kb.10 nappal ezelőtt.Vagy pedig most van és ez lenne a jele.Bár nekem sosem szokott még nem tapasztaltam ilyet.
2012. aug. 25. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát attol függ,mikor volt az utolso menstruáciod?és hány naposak a ciklusaid?
2012. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mielőtt meg kellett volna jönnie, az előtt 5 nappal volt ilyen barnás nyákszerüség...én még aznap este csináltam egy tesztet, bár tudtam, hogy nagyon korai még, de egyszerűen nem bírtam volna még másnap reggelig se várni.

A lényeg, hogy pozitív lett ( később csináltam még négyet mert nem tudtam elhinni)

Egyébként 25-26 napos a ciklusom és ez a 21. napon volt.

Neked ez hanyadik nap?

2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mensi után voltunk együtt, szept.10.-re nem várom.Korai peteérésre gondolok,mert eddig mensi után közvetlen sosem próbáltuk,inkább középidőben.Hátha ez volt eddig a gond.
2012. aug. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!