Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneted/problémád volt...

Milyen tüneted/problémád volt amire a nőgyógyász Clostilbegyt -et írt fel? Mellékhatást tapasztaltok? Hamar összejött a baba?

Figyelt kérdés
Kérlek, sok választ írjatok, minden tapasztalat, vélemény érdekel!

2012. júl. 30. 11:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem rendszertelen ciklusra írta fel. Gyakorlatilag peteérésem sem volt ezelőtt. Szedtem első hónapban 2x1-et 5 napig, és a 20. napon lett egy darab tüsző. Sajnos ez túl későn volt így nem lett belőle baba. Ebben a hónapban 3x1-et szedek. ... és várakozok:)

2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem progeszteronhiányom van, bár erre nem igazán való, mégis működött. Csak sajna elvékonyította a nyálkahártyámat, így már mást kapok.

Nekem nagyon durva hőhullámaim voltak amíg szedtem, aztán a tüszőrepi körül hasfeszülés, görcsök. Ennyi:)

Kívánom hogy mihamarabb sikerüljön a baba!

2012. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de várnék még! :)

Nekem se tud állandó ciklusom lenni, picit mindig változik.

Bár bizonyíték nincs rá, de úgy hisszük, hogy volt pé-m, csak a tüszőrepedéssel lehetett gond (doki is így mondta). Ebben az esetben is segíthet a closti?

Kedves 2. mit kaptál helyette?

2012. júl. 30. 15:01
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok kis apró ciszta a petefészkeimben, emiatt kb 3 havonta volt menszeszem. Ekkor kaptam clostyt. Ettől lett peteérésem és sikerült a babánk. Első clostys hónap volt.

Mostmár 21 hetes kismama vagyok a fiammal.

Mellékhatás csak a hőhullám volt.

Kitartást neked!

2012. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves Utolsó! Köszönöm a válaszodat!

16-án kiderül mi lesz... addig is bogyó nélküli próbálkozás van :)

Többieknél mi a tapasztalat?

2012. júl. 31. 09:33
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is cistáim voltak meg rendszertelem vérzés ovu nélük. Első hónapban összejött a baba 5 napon keresztül napi 1-et szedtem egy érett tüsző lett tüszőrepesztőt nem kaptam , tünetem nem volt az ovu után 3 héttel kellet mennem uh-ra de már volt egy + tesztem.

16+2 hkm

2012. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is peteérés elősegítésére kaptam,mert 2 év után sem jött össze a baba.(addig orvoshoz sem mentem).Két "kúrát"szedtem végig(a mensim azelőtt is rendszeres volt).Semmit nem használt,viszont elkezdtem szőrösödni,bajuszom is lett,és olyan pattanásos lettem,mint tizenévesen.Nekem abszolút nem vált be...De túlnyomó részben jó véleményeket hallottam róla,ezek szerint én vagyok a ritka kivétel :)És csak további egy év múlva lettem kismama,tehát nem a gyógyszer segített.
2012. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Nekem és a férjemnek,minden leletünk rendben volt,csak a baba nem jött már 1 éve.

Clostit kaptam kicsit felturbózni a peteérésemet:)

Első hónapban kaptam tüszőrepesztő szurit is,akkor sajnos nem sikerült.Aztán a második hónapban szedtem ujra,de repesztőszurit nem kaptam,mert a dokim szabin volt,igy uh ellenőrzésre se tudtam menni,hőmérőztem,igy lőttük be az ovut:)

6+4 hetes kismama vagyok:))

2 hónapban sikerült a clostitól,én hiszek és egy jo dolognak tartom:)

Mint minden gyogyszernek ennek is van mellékhatása,nekem hőhullámaim voltak meg kicsit feszültebb voltam,de a cél érdekében kibirható:)

2012. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok és gratula a babákhoz! :)

Úgy látom, elég széleskörű az amire felírják. De több tünetem nekem is van és az orvos is jelzett egy gyógyszert, amit következő alkalommal javasol. Gondolom ez lehet.

Ezért érdekel továbbra is minden történet, vannak még kételyeim!

2012. aug. 1. 08:21
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem hébe-hóba volt peteérésem és miután a hormonjaimat (tsh-prolaktin) rendbehoztuk akkor írta fel a doki a Clostit. Én nem éreztem semmi mellékhatást. Féltem, hogy cisztát csinál, de a 13. napi ultrahangon 2 szép nagy tüszőm látszódott és most a kettőből valamelyik már fejlődik.

6hkm

2012. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!