Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem, mintha huzodna a...

Ugy érzem, mintha huzodna a hasam bal odalt és lenntebb. Ez lehet esetlegesen akár beágyazódás jele is? A mellem is fáj oldalt a honaljam felől.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 25. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
10-14ig menstruáltál, még csak most lehet a peteérésed. a beágyazódásnak nincsenek tünetei, a terhességnek vannak. a mellnél a bimbó szokott először érzékennyé válni. a hasfájás 2-3 hét múlva jelentkezik. miért nem tudsz várni két hetet, hogy terhes vagy-e? még az orvosok, ultrahanggal feleszerelkezve sem tudják az első két hétben a terhességet biztosan megállapítani. Sose értettem, minek kell minden ciklus közepén máris felrohanni az interetre és kérdezősködni. Ráérsz, ha elmaradt a menstruáció. A hatodik hétig úgyse tudsz kárt tenni a babában, mert nincs még méhlepény. Nyugodtan foglalkozz valami mással, és majd örülj, ha nem jött meg.
2009. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jo jo csak azért félek mert már 2 vetélésen vagyok túl. Azért köszi :(
2009. júl. 25. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha folyton ezzel foglalkozol és rettegsz, azzal csak rontasz a helyzeten. A mentális hozzállás nagyon sokat számít. Próbálj úgy hozzáállni, hogy lesz, ami lesz, ha jön, örülünk, ha nem, megy tovább az élet. Gondolom, nem 40 éves vagy, hogy már csak 2 éved van a teherbeesésre. Ne gátold a tested és a szellemed azzal, hogy csak evvel foglalkozol. A pasidat is meg tudod vele őrjíteni. Az elmaradt menstruációig szerintem ne lesd folyton a jeleket, mert szinte blokkot alakítasz ki. Még biztos van egy csomó időd, hagyd szépen, hagyd jöjjön a baba, amikor szeretne. A vetélés mással is előfordul, nem zárja ki, hogy a 3. vagy többedik terhesség végül megmaradjon. Fel a fejjel!
2009. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!