Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve...

Nagyon kétségbe vagyok esve mert már több mindt egy éve próbálkozunk hogy legyen babánk de nem jön össze valamiért! Orvosnál még nem voltam de nemtudom hogy mi lehet az oka? hogy még nem vagyok terhes kérlek adjatok tanácsokat ha tudtok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 00:36
 1/4 anonim válasza:
lehet már sose lehet gyereked de halottála lombik bébi programról úgy lehet olyannak is akinek nem lehetne
2012. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet még babád, ne keseredj el!!Ismerősömnek - nem is egynek - 3-4 év próbálkozás kellett hozzá, de lett baba!!Sose szabad a reményt feladni!Mindig ovuláció idején próbálkoztok??Szabad kérdezni hány évesek vagytok?Vitamindús táplálkozást ajánlok, sok vitamint és vannak természetes szerek fogamzás elősegítésére. Mindenhol 1 évet ajánlanak az orvosok,ha addig nem jön össze, akkor kivizsgálás!Menjetek el!Sok sikert!!
2012. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz.lehet hormonális probléma, amit meg lehet oldani gyógyszerekkel.
2012. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell kétségbe esned. Van akinek még több idő után jött meg a gyermekáldás. Nagyon sok minden szerepelhet az okok között pl stresszes életmód, túlsúly , méreganyagok felhalmozódása az anya szervezetében, helytelen táplálkozás stb. Azért egy orvosi vizsgálat célszerű lenne mindkettőtöknél. Mindenképpen hasznos lenne egy méregtelenítéssel kezdeni és odafigyelni a táplálkozásra, feltőlteni a szervezet vitamin és ásványianyag készleteit stb. Sok olyan esetben is megérkezett a várva várt gyermek, mikor még a beültetések sem segítettek. Ha érdekel pár tapasztalat, javaslat, orvosi tanács, akkor keress meg privátban
2012. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!