Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok 2 hónap múlva...

PCOS vagyok 2 hónap múlva műtenek mikor lehet legkorábban műtét után próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
Laparoszkópiás műtét lesz,ki kell égetni a cisztákat.Meddig kell kórházba lenni a műtét után és fájdalmas?
2009. júl. 25. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában egynapos sebészet keretein belül végzik a műtétet. Reggel bemész, másnap haza is engednek. Nem vészes, persze a sebek azért érzékenyek egy darabig. Nekem felkelni volt fájdalmas és hajolni nem tudtam pár napig. Nekem az orvos azt mondta, hogy a műtét után kb. 2hétre meg fog jönni a mensim és utána már próbálkozhatunk is. Így is lett. 2007. decemberében volt a műtét és 2008. márciusának végén lett pozitív a tesztem.

2009. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,nagyon megnyugtattál,és gratulálok a babádhoz.
2009. júl. 26. 10:03
 3/7 anonim válasza:

SZIASZTOK!

MEGKÉRDEZHETEM,HOGY KI VÉGEZTE A MÜTÉTET?

2009. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves második válaszoló/kérdező!

Én az első válaszoló vagyok. Engem Pesten a Rókus kórházban műtött az orvosom, Templom József doktor úr.

2009. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én győri vagyok és Dr.Hillier Balázs fogja végezni
2009. júl. 27. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
sziasztok én ma tudtam meg,hogy PCO-s vagyok.Egyelőre gyógyszert kaptam. A vége tuti műtét lesz?
2009. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia 18:21-es. Abszolút nem biztos, hogy szükséged lesz műtétre. Nekem az első gyógyszeres stimuláció is sikeres volt, abból a szempontból, hogy teherbe estem, de sajnos a 7. héten elment a baba. Később megvolt a műtét, de utána is tele voltak a petefészkeim cisztákkal, tehát nálam nem mondható el, hogy sikeres volt a műtét. Viszont a következő stimulálás szintén sikeres volt és ma már van egy gyönyörű kislányom. Lehet, hogy nekem sem lett volna szükség a műtétre, elég lett volna egy ismételt gyógyszeres hormonkezelés.

Sok sikert és kitartást!

2009. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!