Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bátorítanátok? Nemrég derült...

Bátorítanátok? Nemrég derült ki, hogy csak az egyik petevezetőm átjárható (de sokszor van cisztám is, reméljük a műtét után nem jön elő többet). Laparom volt. Így is sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,nekem eleve csak egy volt,mivel annyira cisztás voltam,hogy az egyiket kiműtötték. Elsőre sikerült mind két gyerek,ahogy majd neked is:)
2011. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia a nővéremnek az egyik eleve nem működött, a másiknak a felét kiműtötték. A harmadik babáját várja, egyik esetben sem próbálkoztak túl sokat, viszonylag hamar összejöttek a gyerekek. Anyukám azt mondta, hogy ha egy negyed is bent marad, azzal is teherbe lehet esni.

Szerintem ne izgulj, ha babát szeretnél, az nem sokára úgy is lesz.

2011. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét utáni ciklusban sikerült.:)
2011. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!