Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy fontos kérdésem? Lent.

Lenne egy fontos kérdésem? Lent.

Figyelt kérdés
Soha nem szedtem fogamzásgátlót, valahogy idegenkedtem tőle, nem akartam...most már nagyon kisbabára vágyom!Valahol azt olvastam, hogy kifejezetten jó, hogy nem szedtem, máshol meg azt, hogy külön a nőgyógyász írt fel fogamzásgátlót, hogy abbahagyás után könnyen teherbe essen a nő.Puff!Akkor most mi a helyes??Próbálok nagyon egészségesen élni, gyógyszerek, alkohol és cigi nélkül, sok-sok gyümölcs, vitamin, folsavat szedek egy ideje!Szerintetek??
2012. aug. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor írják fel, ha amúgy rendszertelen a ciklusod, vagy olyan hormonproblémád van, amit a fogigátló orvosol (például cisztásodás).

Akkor kimondottan hasznos tud lenni pár hónap tablettaszedés. De ha egyébként rendszeres ciklusod van, akkor felesleges!

2012. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a fogamzásgátló elősegítené a teherbeesést (mármint miután abbahagyta az ember :))

Ha egészségesek vagytok (most nem a táplálkozásra gondolok elsősorban) és kb 2 naponta együtt vagytok a pároddal akkor ha szedtél korábban ha nem teherbe fogsz esni fél éven belül :)

2012. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 évig nem jött össze a baba, elkezdtem szedni a fogamzásgátlót és abbahagyása után rögtön teherbe estem! 13 hetes vagyok ja és 2 h´napig szedtem csak, a fogamzásgátló jobban beinditja a hormonok müködését miután abba hagyod
2012. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!