Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fontos a RENDSZERES...

Mennyire fontos a RENDSZERES nemi élet a fogantatáshoz?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, tudom hogy fontos a sex - ebből a szempontból is - úgy értem, hogy nem tudunk túl sűrűn együtt lenni!ez ronthatja a spermák minőségét??Vagy vitamindús táplálkozással és egészséges életmóddal ez rendben tartható??
2012. aug. 9. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A spermáknak pont a ritkább együttlét a kedvező. Minél régebben "ürült ki" utoljára, annál jobb a minősége. Szóval emiatt nem kell aggódnod. Arra figyeljetek, hogy azért a peteéréses időszakodban próbáljatok meg együtt lenni.
2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sperma minősége függ a szex gyakoriságától is, ha mindennapos a szex, akkor gyengébb lehet a minősége. Továbbá függ a férfi táplálkozásától, hogy iszik-e, cigizik-e, sportol/rendszeresen mozog-e, nem kövér-e, stb. Tehát sokat tesz az ügy érdekében, ha nem cigizik, mozog valamit, és egészségesen táplálkozik, de még ez sem garancia arra, hogy 100%-os spermája lesz.
2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy van! Minél ritkább, annál hatásosabb!

Az az egy a lényeg, hogy mindig figyelj arra, hogy peteéréskor legyetek együtt!!!

2012. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!!Ebben bíztam:-)persze, arra figyelni fogok, hogy a peteérés időszakában legyen legalább!!
2012. aug. 9. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Az azert nem teljesen igaz, hogy minel ritkabb, annal jobb a minosege. 7 napnal oregebb spermak mar nagy mertekben roncsolodnak, ellustulnak, elhalnak..

3 es 7 nap kozott az idealis. De pl az en ferjemnel mar 4 nap utan jelentosen csokkent a normalitas..

2012. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem ez nem teljesen így van, mert nem mindenkinél oldható meg a 3-7 naponkénti együttlét...azért köszönöm!
2012. aug. 9. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 3-4-5 hetente tudunk együttlenni 6-8 napon keresztül mert külföldön dolgozik és 7-8 hónapja próbálkozunk.Akkor ez esélyes?
2012. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez esélyes, bár a fentebb leírtakból, azért az látszik, hogy a 6-8 napon keresztül, nem kell minden nap együtt lenni!De azért ez nem túl rózsás így, mert kicsi az esélye, hogy pont legyen peteérésed...?
2012. aug. 9. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit irnék hogy minden lehetséges és mi naponta együtt voltunk és 5.-ik hónapban (most)sikerült a baba, de persze jobb a 2 naponta módszer, a lényeg akkor legyetek együtt amikor csak jol esik! Sok sikert!
2012. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ovutesztet vettem, és amikor erősödött a csík, onnantól 4-5 napig minden 12 órában akció volt, első hónapban sikerült, és 37 vagyok...
2014. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!