Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark, illetve palástfű...

A cickafark, illetve palástfű teáknál fontos a fogyasztási hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Langyosan sajnos nem bírom meginni. Veszítenek a hatásukból, ha később, vagy lehűtve iszom meg őket?
2012. aug. 1. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Én csak hidegen bírtam meginni egyszerre, annyira nem szerettem az ízét.
2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg számít.A lehető legmelegebben kellene kortyolva fogyasztani reggelente.Én legtöbbször így is ittam,de volt hogy elfelejtettem hogy megcsináltam és vagy 2 órával később jutott eszembe.Megittam,nekem így is használt.De tényleg ritkán fordult elő hogy nem melegen ittam.Az ízét el lehet nyomni mézzel.Én sem bírtam meginni méz nélkül,pedig azt mondták úgy kéne.Ízesíteni cukorral nem szabad csak mézzel.Úgy egész finom :D
2012. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!