Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után aki rögtön...

Missed ab után aki rögtön újra terhes lett, volt valami gond, vagy rendben volt minden?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 2011. márciusában 13 hetesen volt a műtét(nem volt szívhang) :( és decemberbe estem teherbe. És minden rendben van! 4 hét múlva jön a pici lányunk:) Érdemes legalább fél évet várni,nekünk is ezt mondta a doki anno!
2012. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk azt mondták ne várjunk,de én vártam 1 hót,aztán rögtön össze is jött.minden oké volt vele
2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Az első missed.ab-m 2006.januárjában volt-9.héten,nem volt szívhang.Orvosi javaslatra vártunk 3 hónapot,áprilisban már pozitív volt a tesztem,még abban az évben,decemberben megszületett a kislányunk,teljesen egészségesen,a terhességgel sem volt semmi probléma.Tavaly áprilisban ismét pozit teszteltem,de sajnos májusban spontán elvetéltem,a 8.héten jártunk.Ezt követően nem vártunk,a következő hónapban már nem jött meg,az idén márciusban született meg második kislányunk,és szintén minden rendben volt a babavárás alatt:-)A baba is egészséges,nagyon nyugis,kiegyensúlyozott kis csajszi.
2012. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a missed után két mensit vártam és a harmadik már nem jött meg. Kicsit aggódtam,minden rendben lesz-e. De rendben lett! Most két hetes a baba!
2012. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és gratulálok akinek már megszületett,és annak is akinek hamarosan fog! :)
2012. aug. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!