Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek az első...

Mikor jelentkeznek az első jelek amik terhességre utalhatnak?

Figyelt kérdés
A hét végén kell megjönni! A termékeny napon és a környékén együtt voltunk a párommal. Mikor érezetem a tüneteket, ha teherbe estem?! Csak azért mert még nem érzek semmit! A hőm 37,1 már napok óta! Lehetek terhes?
2008. máj. 13. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hőd alapján lehetsz, amennyiben lehet neki hinni. Az enyém nem akarta megmutatni, ösze-vissza volt. Viszont én már a beágyazódástól éreztem tüneteket. Nekem azonnal hányingerem volt, szurkálásokat éreztem a hasamban - nagyon hasonlított ahhoz, amilyen mensi előtt szokott lenni, ezért azt hittem, meg fog jönni - de a leglátványosabbak a melleim voltak, egyik napról a másikra nőni kezdtek. De van olyan ismerősöm, aki mindebből semmit se tapasztalt - nem vagyunk egyformák. Ja, és nekem a terhességi teszt csak 6 hetes babát mutatott ki, a barátnőmnek ugyanaz a teszt a nem várt mensi napján már kimutatta. Szóval attól, hogy nem érzel semmit, még simán lehetsz terhes!

Minden jót!

2008. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben a beágyazódástól kezdve érezhetsz haspuffadást, émelygést, vizeli ingert.

A hőd elég magasan van, szóval ez jó jel.

2008. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! :)

a hőd szupi! nekem is 37-37,1 körül maradt mikor babás lettem és nem is ment le. :) az első tünet hiszti volt, olyan sárkányos hangulat lett rajtam úrrá az első héten, hogy mindenkire rámordultam :), azt hittem azért, mert meg fog jönni, aztán második héttől gyakori pisilés, de semmi egyébb tünetem nem volt. szerintem most téged választott egy babó vigyázz magatokra :). nagyon szurkolok! :)

pusza

34 hetes mami

2008. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hőd tökéletes!

Mivel a megfelelő időben voltatok együtt, sikerülhetett, de ez csak akkor válik bizonyossá, ha a teszt is kimutatta és az orvos is megerősítette!

Drukkolok, hogy sikerüljön!

2008. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!