Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valami komolyabb betegsé...

Lehet valami komolyabb betegség jele?

Figyelt kérdés
Tegnap tejeskávészerű barnás folyásom volt,de nem sok,ami ma még nem jelentkezett,pedig még a méhszájamat is megnéztem,de ott sincs semmi.Amúgy magasan van és zárt.A terhességet kizártam,nem erre irányul a kérdésem,hanem hogy ez jelezhet-e valami betegséget,mert nekem még az életbe ilyen nem volt.Holnaputánra nem várom elvileg,amúgy 28-29 naposak a ciklusok,de most hőmérőzéssel látszódott,hogy a 18. napon volt az ovum,így kitolódott 32 napra a ciklus,már ezt sem értem miért.Eddig egészséges voltam,babát is szeretnénk,de ugye az már kizárt a barnázás miatt,mert szerintem ez bajt jelent.Szerintetek nézessem meg magam dokival?Komoly betegségem lehet?Kezdek megijjedni,segítsetek csajok,30 éves vagyok,mi lesz velem?Gyulladás lehet?Annyira pánikolok,hogy ma még enni sem tudtam,mert hányingerem van az idegtől.Holnap menjek dokihoz?
2009. júl. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok nekem is szokott ilyen lenni , semmi bajom nincs . Ha téged megnyugtat menj el dokihoz .
2009. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális?Lehet a testem is változik az évekkel?
2009. júl. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!