Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami baj lehet? Komolyabb...

Valami baj lehet? Komolyabb betegseg vagy esetleg el rontottuk az ido alatt mig betegeskedett?

Figyelt kérdés
Alom kisfiam volt szuletese ota semmi nagy problemank nem volt. Szepen aludt a kisagyaban egyedul, jo evo, ivo volt. Tudott egyedul jatszani ha kellett es nem volt gond ha egy pillanatra arrebb mentem es nem latott. 2 hetig nagyon beteg volt lazas volt ment a hasa es hanyt. Rengeteget babusgattam es velunk aludt. 2 napja jol van szinte meggyogyult csak meg kohog. Es az a ket nap katasztrofa mindennen sir nem akar aludni ha fennt van is nyoszorog ha fogalakozunk vele akkor nevetgel de amint rahagyjuk ordit mint akit nyuznak ha felveszem is sirdogal es feszkelodik. Ejszaka jol alszik reggel 6 fele kezdodnek a gondok. Nem tudom mi lehet a baj.Eleinte hisztire gondoltam es hagytam sirni sot meg felemeltem a hangom is de kezdem azt latni h mintha baj lenne valami. Nem tudom osszezavart teljesen foleg h soha semmi gond nem volt vele....(esetleg a fogacskak amikor jottek de az sem volt ilyen)10 foga van mar. 1 eves kisfiu
2009. márc. 10. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Reméljük nincs semmi gond, ha aggódsz, kérd a doktornőt, vizsgálja meg, hogy teljesen meggyógyult-e. Szerintem ha eszik, illetve éjszaka jól alszik, akkor nem beteg. Valószínűleg inkább nagyon hozzászokott a babusgatáshoz és most igényelné. Sokat itasd, mert betegség után (főleg ha hányt, hasmenése volt) sok folyadékot kell pótolni! 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!