Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kellett h megjöjjön,...

Vasárnap kellett h megjöjjön, szombaton negatívat teszteltem, vasárnap és hétfőn nagyon picit meg volt, elég volt egy tisztasági, azóta semmi! Lehet h még is terhes vagyok? Nem merek tesztelni, félek h megint nega lesz!

Figyelt kérdés
orvoshoz még korai menni tudom!remélem nem ciszta!az is okozhatná ezt?
2012. aug. 28. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj,már kikéne mutatnia.Holnap reggeli vizeletböl tesztelj-szorítok :D
2012. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia nekem most pénteken kelene megjönnie de vasárnap teszteltem és pozitiv lett hétfőn ia teszteltem pozitiv lett remélem most már igy is marad és nem jön meg pénteken lehet as te esetedben a tesz erőssége nem olyan mint az enyém szerintem probálj ujra tesztelni én nagyon szoritok neked majd irj hogy mi lett az eredmény
2012. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
húú de jó neked h már kimutatta!első babámmal nekem is így volt!!de most nem tudom mi van!péntekig akarok várni még,félek megint a csalódástól!de nehéz a várakozás!
2012. aug. 28. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2012. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!