Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik a teherbeesésben tesznek...

Akik a teherbeesésben tesznek fel kérdést, mikor régi kérdést visszakérdezem, hogy mi lett az eredmény mért nem irnak vissza rá?

Figyelt kérdés
Nem értem mert pl. fél évvel ezelőtt feltett kérdésre megkérdeztem hogy neked mi lett sikerült a baba, mert nekem is ugyan ezeke tünetek vannak most, és nem válaszolrá, még hónapok múltával sem,pedig látja hogy új válasz érkezett a kérdésére. máért nem akarnak segiteni az emberek?
2009. júl. 26. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy közben már nem jár erre az oldalra,vagy egyáltalán a netre...
2009. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
én sem nézegetem a korábbi kérdéseimet... ha nagyon régi, inkább írj privátban. arra több eséllyel válaszolnak.
2009. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
hülyeség h nem jár a netre,én is sok nőnek írtam akiknek egy régebbi kérdésükre válaszoltam,h mi van velük mostanság?!és egyik sem válaszolt!akkor egyikük sem játr már a netre??csak egyszerüen már letojják a másikat aki segíteni próbált!ennyi!
2009. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Lehet hogy jár de pl én is kikapcsoltam az e-mail küldését ha válasz érkezik.Minden nap itt vagyok úgyis,megnézem.Lehet ők is kikapcsolták és nem járnak ide azóta.

Nem mindenki függő mint mi :)

2009. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó előttivel értek egyet!!Szerintem is letolják akik segíteni próbáltak . És szerintem nem sikerült nekik mert ha sikerült volna a baba úgy is eldicsekednék.Én már privtá üzenetet is írtam arra sem válaszoltak.
2009. júl. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!