Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a "clostilbegyt" a teherbeesésben? Én már két adagot beszedtem, de eddig még semmi eredmény.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keseríts el!Nekem ez az első clostis hónapom!Kettőt kellett bevennem egy nap lett tőle három tüszőm(16,18,20mm)ami kicsit sok így ha kell még jövő hónapban már csak napi egy lesz!Kaptam tegnapelőtt tüszőrepesztőt amitől most iszonyatosan fáj a derekam és a petefészkemnél de azért remélem nem hiába!!!Neked a closti mellett volt más segítség is?Uh-n volt tüsző?
2009. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3. adag után lett a boldogság,a hugomnak 2 .adag után.Az ismerősi körömben pedig az átlag a 2.adag bevéte után lett örömteli hir.Viszont a nőgyogyászaton,akivel nem rég ismerkedtem meg,az már a 4.után mondhatta ki a várva vártat.
2009. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első teszt hónapban sikerült!

Két petéjű ikrek lettek 1-2 nap különbséggel.

Hogy ne érjen váratlanul senkit, érdemes UH-gal végig követni! Sőt, úgy tudom, hogy kötelező is!

2009. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.hónapban sikerült,de én kéthavonta kaptam,és rendszertelen volt a ciklusom.Volt viszont uh követés is.
2009. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!