Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi is babát tervezünk, bár...

Mi is babát tervezünk, bár még nem sikerült, de megoszthatom veletek ezt az apró kis örömömet? Hihetetlen hogy az ember ilyen kis dolognak is mennyire tud örülni.

Figyelt kérdés
Kb két hónapja kiderült ,hogy magas a prolaktinom(1282mU/l lett a határ:25-629) és , hogy ez miatt tuti nem fogok teherbe esni :(. A dokim Bromocriptint írt fel napi 1 szemet amitől két hétig nagyon rosszul voltam. Mondta hogy amíg szedem ne essek teherbe :( MR vizsgálatra is kell mennem hogy kizárják a hipofizis adenómát. Teljesen el voltam keseredve mert itt olvasgattam erről a dologról, hogy van aki évekig szedi és utána áll be a prolaktinszintje a megfelelő értékre. Ettől még rosszabbul voltam(lelkileg). Olyan távolinak tűnt a babavállalás esélye. Olyan sokáig nem várhatok hisz már 30 éves vagyok. Múlt héten voltam ellenőrző vérvételen aminek az eredményét ma kaptam meg 94mU/l lett!!! egy hónap alatt vitte le a Bromo. El sem akartam hinni! Hívtam is egyből a dokimat hogy mi a helyzet hisz elég alacsony ,nehogy most meg ebből legyen gond. Azt mondta ,hogy mától napi felet szedjek két hétig és akkor megint lesz egy vérvétel. Komolyan lányok ,nem tudom megmondani mikor éreztem ekkora örömöt. Hihetetlen érzés kerített hatalmába,hogy talán még sincs olyan messze az, amit már ovis koromba is tudtam, hogyha felnövök, ÉDESANYA szeretnék lenni! Köszönöm ,hogy megoszthattam veletek ezt az érzést!
2012. aug. 29. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Mihamarabbi teherbeesést és sok boldogságot kívánok! :)


Mona

2012. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez nem csak apró öröm, hanem hatalmas előrelépés is! Kívánom, hogy minél előbb zöld út legyen a próbálkozáshoz és minél előbb sikerüljön is! 2lányosAnyuka
2012. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hogy könnyeket csaltál a szemembe. Annyira elérzékenyültem. Mi februártól próbálkozunk majd, addig még várunk (munkahely....sajnos), de már én is alig várom. Jó volt ezt elolvasni, és köszönöm azt, amit belül éreztem emiatt.

Mielőbbi babavárást kívánok!

2012. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Azt kívánom Neked, hogy ugyanilyen hamar, mint ahogy a vizsgálat jó eredményét a kezedbe kaptad, ilyen gyorsan legyen kezedbe a pozitív teszted is!!

Nekem 38 évesen sikerült, Neked is egészen biztosan sikerülni fog!

2012. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ez hatalmas siker!!

remélem a 2 hét múlva esedékes vérvétel még jobb lesz, és mihamarabb próbálkozhattok :)

szorítok értek nagyon!


Maszatka

2012. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Olyan boldog vagyok! Annyira hogy mindjárt bőgök. Nem gondoltam volna hogy ilyen érzelmeket vált ki belőlem az eredmény. Még az MR vizsgálat hátra van,(október) de bízom benne hogy nem találnak semmit.
2012. aug. 29. 18:56
 7/26 anonim ***** válasza:

Csodás dolog! Tényleg hatalmas előrelépést jelent,hogy ennyit csökkent a prolaktin szinted.

Én is szedtem Bromocriptint,2 hónapon keresztül este felet(hála az égnek nekem semmi bajom nem lett tőle!),majd júniusban kaptam Clostilbegytet,5 napig napi 2 szemet és júliusban már pozitív lett a tesztem. 1 éve várunk a babára.

Nektek is sikerülni fog!!!


Üdv:

10+2 hetes,ikres kismami

2012. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gratulálok a babákhoz! Nem semmi egyből ikrek. A clostinak köszönheted? Gondolom több pete érett meg. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok mindhármótoknak! Remélem nem sokára én is jó hírrel szolgálhatok ezen a fórumon. Kitartást minden babára vágyónak!
2012. aug. 30. 17:00
 9/26 anonim ***** válasza:

Köszönjük a jókívánságokat!:) Igen,a Clostitól lettek ikrek,bár állítólag 18mm-es tüsző esélyes a repedésre,nekem pedig 15 és 17 mm-esek voltak,így azt sem hittem,hogy egy baba sikerülni fog. És nem kaptam semmi tüszőrepesztőt.

Bízom benne és szorítok Nektek!:)) Ha "csak" a prolaktin a gond,akkor azon hamar segíteni lehet és utána szabad az út a babagyártás felé!:D

Írj majd,hogy mi lett a 2 hét múlva történő vérvétel eredménye!


10+2 hetes,ikres kismami

2012. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 ZsZs27 ***** válasza:
Remélem hamar anyai örömök elé nézel te is. Nekem is prolaktin problémám volt, nem volt ennyire magas, mégis 3 hónapig kellett szednem. Viszont utána kaptam én is clostyt, aminél a 3. adag után teherbe estem. Már 16 hónaposak a lánykáim, nekem is a gyógyszertől lettek ikrek. Mi három évig vártunk a babákra, mire találtam olyan orvost, aki észrevette mi a bajom. A legjobbakat kívánom neked! Ez nagyon jó, hogy a szervezeted ilyen gyorsan reagált, remélhetőleg a "lendület" a továbbiakra is megmarad.
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!