Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt nektek a beágyazód...

Milyen volt nektek a beágyazódás? Fájdalmas volt? Akinek az volt mit érzett?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha beírtad volna baloldalt a keresőbe, "Beágyazódás", akkor kb 100 kérdést találtal volna ugyanerről, ugyanebben a formában, "lehet érezni?", "mik a tünetek?"... nem értem, minek kell ugyanannak a kérdésnek egy 888.dik kérdést is nyitni.
2009. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell lehurrogni a másikat!!!Én megéreztem!Május 2-án jött meg rendesen megvolt 5 napig utána 11-én volt pé-m!Petefészek szurka meg ilyenek!27-én olyan erős fájdalmam volt mint egy nagyon erős izomláz a hasamban esküszöm fájt és amikor mentem wc-re egyetlen egy csepp barnás kis vér folt a tisztaságimon!!!Vártam 30-ig hogy meg-e jön de nem jött !1-én csináltam tesztet és pozi volt de sajnos 9-én elment a babám!!!
2009. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

ne fogalaljozz az ilyen idiótákkal, mint "kedves"első válaszadó!

én éreztem, így utolag tudom az volt.annyira fájta hasam egyiknap, hogy már a vakbéltől kezdve mindenre gondoltunk párommal, csak a babára nem.ugyanis konkrétan nem terveztük őt még, de nem is védekeztünk, ha jön-jön, ha nem-nem alapon.

1éves kisfiú anyukája

2009. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!