Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez nekem furcsa! Mi lehet ez?...

Ez nekem furcsa! Mi lehet ez? Sztem ebben a hónapban nekem nem volt ovum! Igaz nem nagyon értek hozzá mert nem rég vezetem a görbém!..

Figyelt kérdés

Babáról ebben a hónapban ugye ne is álmodjak?Sajnos az együttlétek nem rajtam mulnak ugyanis a párom vidéken dolgozik és csak ilyen ritkán tudom elkapni!!!!Viszont tegnap tojásfehérjés folyásom volt!Ha ez pé volt akkor ma jól kaptam el apát ugye?De légyszi ne hurrogjatok le mert még tényleg nem vagyok tisztában mindennel!

[link]


2009. júl. 27. 06:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Most látom tegnapra krémes folyást jelötem be mert reggel néztem de a tojásfehérjés az délutánra lett!!!Javítsam ki?
2009. júl. 27. 06:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?Mert abból tudsz következtetni.A végéből számolj vissza 14 napot és elvileg akkor van ovulációd.

Szerintm 16. napon volt ovud.Csináld tovább, figyeld magad és hamar ki fogsz tapasztalni mindent.

2009. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam előfordult, hogy a mensi napján volt tüszőrepedésem, akkor emelkedett meg a hő, a vérzés meg késett 2 hetet... a görbéd alapján szerintem nálad is ez lesz, vagy nem lesz ovu ebben a hónapban. ez előfordulhat egyszer-egyszer. csak akkor kell orvoshoz menni, ha rendszeres...
2009. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!