Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatok? Lehetek terhes?

Mire számíthatok? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Július 5.-én kellett volna megjönnie.9.-én meg is jött, de másnap elmúlt.Mensi alatt többször voltunk együtt védekezés nélkül, és egyébként is csak "kiszállással védekezünk",mert szeretnénk majd tesót, így nem szedek gyszert.3-4 napja minden reggel hányingerem van, és 2 napja szinte 0,5-1 óránként járok pisilni.Múltheti tesztem -.Állandó mensi szerű "görcseim" vannak, csak ez gyengébb.Mellbimbóim nagyon érzékenyek,de még szoptatok lehet azért.

Délután megyek nőgyógyászhoz,ivel a teszt -, jobbnak látom ha megnéz.Mire számíthatok?Félek valami komolyabb dolog lesz:(Vélemények


2009. júl. 27. 08:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ivel=mivel
2009. júl. 27. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tanácsot adni nem tudok, de kérlek írd meg, mit mondott a doki! Sokaknak segíthet.
2009. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet baba de persze ez nem biztos. Majd írd meg mit mondott a doki.
2009. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos nem vagyok babás:((

Kiderült,hogy a bélrendszerrel van baj:(

A bél flóra van felborulva.Azért érzem a fájdalmakat,és azért nem mutattak az eddigi vizsgálatok semmit.Nőgyógyászatilag rendben vagyok.A többi tünet csak a mensi előjele, nem babáé:((

2009. júl. 27. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. A bélflórára esetleg a Protexin Balance-t ajánlom, de biztos mondott a doki vmit. Fel a fejjel!
2009. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!