Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez akkoris negatív ha fejre...

Ez akkoris negatív ha fejre állok ugye?

Figyelt kérdés
Pénteken reggel kellett volna megjönnie.Azt hittem meg is fog jönni, mert olyan érzésem volt,habár nem annyira intenzív mint szokott lenni.Ma reggel teszteltem egyet,és negatív.Igaz nem reggeli első vizeletből, mert azt elejtettem,és kiömlött.Utána 3 órával tezsteltem.És még csak egy halovány csíkocska sincs.Medi-LAb-bal teszteltem.Akkor már nem lesz úgye?
2009. júl. 27. 08:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy nem tudom pontosan a ciklusam hosszát, mert az utolsó kettő 30,és 20 naposak voltak.Elötte 26-28 naposak.Vajon reménykedhetek még? Vagy felejtsem el ebben a hónapban is a babát.
2009. júl. 27. 08:42
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem még ne add fel! Amíg meg nem jön, van remény. Próbáld pár nap múlva. Szorítok!
2009. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még nem biztos,2 nap mulva tesztelj ujra ha nem jön mag.drukk.görbéd nincs??
2009. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna nincs görbém, mert van egy 11 hós kisfiam aki nem minden reggel tudja megvárni, míg ébredés után méricskélek. :(
2009. júl. 27. 08:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem tudom hogy számt-e hogyy napközben az alaphőm 36,9 körül mozog.
2009. júl. 27. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.
2009. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig van remény. Csinálj másik tesztet.
2009. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!