Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódók! Lehetek terhes? 5...

Aggódók! Lehetek terhes? 5 nap alatt beágyazódhat a baba?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 3-án voltam együtt a barátommal védekezés nélkül a ciklusom 14-ik napján bár nekem a ciklus.hu soha nem 14 napra írja a pete érést miután erre rájöttem hát nagyon elkezdtem parázni elvégre a nők a ciklus első felében a legtermékenyebbek lehet az idegesség miatt, de rá 6 nap múlva megjött 5 napig tartott és csak az első két nap volt olyan, mint amilyen szokott lenni! Kérdésem lehetek terhes 6 nap elég arra, h beágyazódjon a baba? Vegyek tesztet? Van értelme? Mindenkinek köszönöm, aki válaszol!
2009. júl. 27. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes. a megtermékenyült petesejt kb. 8-10 nap alatt ér a méhbe és további 5 nap míg beágyazódik. ha volt is petesejt, ami megtermékenyült, akkor sem igazán volt nyálkahártya, amibe be tudott volna ágyazódni, mert épp menstruáltál... és valószínűleg azért volt kevesebb, mert korábban jött. (annak, hogy korábban jött meg ezer oka lehet, pl. a sterssz, hogy lehet, hogy terhes vagy...)


legközelebb inkább védekezz!!!

2009. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy terhes. De ha a teszt megnyugtat nyugodtan csinálj egyet.
2009. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!