Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hisztek abban, hogy ha a...

Ti hisztek abban, hogy ha a baba jönni akar jönni is fog? És hogy a baba választja ki a szüleit? Van már egy gyerekünk és a kistesó nem akar jönni hét hónapja. Nem görcsölök rajta, csak foglalkoztat a dolog.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Nem feltétlen hiszek, ez olyan duma, mint a vallás...

Ha valami egészségügyi gond van, tuti nem fog jönni a ababa, bármit csinálsz is...

nekünk az első gyerek első hónap, a második 8. hónap...

2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem ez elég hülyeség szerintem.
2012. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Ls. kukába dobott baba, bántalmazott, árvaházi gyerekek.
2012. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Ld. a ls. helyett
2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nálunk ez volt.Akkor jött mikor Ő jönni akart.

Minden eredményünk jó lett,ezért merem mondani,hogy nem eü oka volt.

Első baba első hónap,második baba 11.hónap.

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Manka68 ***** válasza:
100%

Ez a szöveg szerintem is inkább a vallás kategóriába esik.

Azt viszont megfigyeltem, hogy sokan azok közül, akik belefáradnak a sok megpróbáltatásba, és úgy döntenek, majd jön ha jönni akar, elkezdenek más dolgokra koncentrálni, tesznek az alakjukért, (kevesebb szénhidrát bevitel), sportolni kezdenek valamit, vagy simán csak feleannyit stresszelnek, és aztán meglepődnek, hogy akkor sikerül. :-)

És szerintem a siker oka ilyenkor az életmód váltásban keresendő. :-)

2012. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7 hónap nem olyan sok pláne hogy van 1 gyerköc már aki gondolom sokszor a legrosszabb időpontban vonja el a figyelmeteket.
2012. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ZsZs27 ***** válasza:
100%
Akkor nálunk valamelyik a "kispadon ült":) Hormonprobléma következtében vártunk 3 évet arra, hogy teherbe essek. Két gyereket terveztünk, kb. 3 év korkülönbséggel. Ikrek lettek. Ezek szerint az egyik nagyon akart jönni már az elején, a másik három évvel később és azért jöttek együtt, mert az első nem tudott akkor jönni, amikor akart? Mert hát hiába akar jöbbi a baba, ha nem tud!
2012. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne!!Vallásos is vagyok!Nekünk is most jött vagyis amikor ő akart pedig 2 év múlva terveztük,de tudom hogy oka van hogy most jön habár kicsit sok(k) lesz most hirtelen 3 ,3 év alatti gyerekkel de kértem a Jó Istent hogy segítsen nekem,mert szükségem lesz rá!!!
2012. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jön, amikor lelkileg kész vagyok rá, meg kapcsolatilag, meg a körülmények is kedvezőek. Nálam ez biztos így van. Másoknál nem feltétlenül, mert másoknak egy éjszakás kalandokból is besikerülnek a babák.
2012. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!