Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szülés után hogyan védekeztek?

A szülés után hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés
A havim még nem jött meg és még szoptatok.
2009. júl. 27. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, mint ti. Megszakítással védekezünk, nem 100%os, de mi így döntöttünk. Rajtatok múlik, lehet: fogamzásgátló, spirál, gumi, megszakítás.
2009. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással, pedig a spirált is megvettem, de minek:o
2009. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hetes kontrollon írattam fel szopis gyógyszert, előtte pedig megszakítással védekeztünk.
2009. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Mi úgy védekezünk, hogy nem élünk házaséletet.. :(( (8 hónapja szültem, de nekem nem jön a "vágy".. :((
2009. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csakis óvszer, attól nem lesz bébi, ha nem akarom. A szoptatás melletti hormontabletták nem annyira biztonságosak. A megszakitás meg megintcsak nem biztonságos, de még szarabb is a pasinak az én tapasztalataim szerint.
2009. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A nőgyogyim szerint vannak fog. gátló gyógyszerek amiket a szopizás alatt is lehet használni. Én oltásban kértem. Így le van a gondom 3 hónapig. óvszert kösz nem...
2009. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem is írt fel a nőgyógyász tablettát (Azalia), amit lehet szoptatás alatt szedni. Viszont a tájékoztatón az van rajta, hogy a menstruáció első napján kell bevenni az első szemet, és a gyógyszerésznők is azt mondták, hogy amíg nem jön meg a havim, addig nem kezdhetem el szedni.
2009. júl. 27. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
viszont addig is teherbe eshetsz... tekintve, hogy mensi előtt általában van peteérés is. :))
2009. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 4,5 hónapos a babám, szopizik csak, de még nem jött meg. Nekem a cerazettet adta, de nem kezdtem el, mert anno az első babám után egyből vérezgettem, és ezt nem szeretném...így most megszakítás van vagy gumi...
2009. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Azalia-t írt fel és azt mondta,hogy bármikor elkezdhetem szedni és folyamatosan kell.

csak a első két hétben még nem hat, addig óvszer is kell.

2009. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!