Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratommal mindig ovszer...

A baratommal mindig ovszer nelkul szeretkezunk. Mindig mielott elmegy, kiveszi. Elofordulhat, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hogyan kerlek el magyaraznad? kerlek szepen
2012. aug. 30. 23:16
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Tudod hány ilyen kérdés van? Egyébként IGEN, a statisztika szerint 100 megszakítással közösülő nőből egy évben 43 esik teherbe.
2012. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mikor el megy kiveszi, megmossa ... es csak utanna folytatjuk.
2012. aug. 30. 23:18
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen! Egyrészt az előváladékban is lehetnek hímivarsejtek, másrészt mi van, ha épp nem tudja időben kikapni??

Mellesleg nem értem miért annyira nehéz gumit húzni vagy gyógyszert szedni?? Te meg ezt magyarázd el Nekem, kérlek szépen!!

Ráadásul Nekem olyan gáz, ez, hogy kiveszi.. Tudod Te, hogy mennyire jó, ha egyszerre élveztek el a szerelmeddel??

2012. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%
kiscsillag. te mit tudsz a szexről? mert szerintem nem sokat. Igen .. nagy a valószínűsége, hogy teherbe esel, mivel a férfi előváladékában is lehet hímivarsejt .. ami éppen célba is találhat. Lehet, hogy nem élvez beléd, és meg is mossa (ami nem sokat segít), de ezek ellenére nagy az esély a terhességre.
2012. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat mindenkinek ...

mar a tegnap nagyon rosszul ereztem magam, hanyingerem volt,fajt a fejem es ojan furan ereztem a hasam ...

Vajon csak be beszeltem magamnak vagy tenleg az vagyok ?

2012. aug. 30. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerős lány 3 hónapja volt együtt a barátjával, így "védekeztek" ahogy ti, már és 8 hetes terhes volt addigra. Ő is azt hitte hogy így nem lehet, ezért nem is foglalkozott vele...

Így max azok "védekeznek" akiknek nem baj ha mégis összejön a baba, de még nem akarnak aktívan rástartolni a dologra.

Ha késik vegyél tesztet, és kiderül.

2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi 6 évig voltunk így együtt a párommal és soha nem estem teherbe. És nem azért mert gond lenne, vagy nehezen teherbe eső típus vagyok, mert amikor babát akartunk, mindkétszer az első próbálkozásnál összejött.
2012. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!