Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy partnerem...

Lehetseges hogy partnerem penisze gombas, ha ovszer nelkul szeretkezunk de mar 41. hetben vagyok, az gaz? Marmint elkaphatja a baba szules kozben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ilyenkor védekezni kellene, mert elkapod a párodtól, bármikor megszülhetsz és lehet, hogy így az orvosok nem is engednék a babádat természetes úton megszülni, hanem császár lenne a vége a baba érdekében!


40+2hkm

2012. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Cigány vagy?
2012. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Úristen! Milyen egy primitív ember vagy második.
2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

3-as:


1. gombás farkú "partnere" (nem férje) van (nemis érdekel, hogy szerezte)

2. ezzel a gombás farkú "partnerével" van gusztusa kefélni

3. mindezt a 41. hétben


és még én vagyok a primitív?????

2012. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ismered?

Mióta gombás?

2012. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Az 1-es és a a 3-as vagyok egyben. Lehet, hogy nem tud fogalmazni normálisan vagy ki tudja. De már gondolom együtt voltatok így, úgyhogy nem értem a kérdést, jelen időben írtad, akkor már elkaptad.
2012. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Említés meg az orvosodnál ezt feltétlen, mert a baba szúlés közben elkaphatja, ha szólsz, akkor szülés alatt kapsz antibiotikumot, ami átmegy a babába, és akkor minden rendben lesz!


Off.

Most eszembe jutott egy tegnapi kérdés, hogy fontos-e a házasság ha babát vár az ember!

Hát szerintem igen, mert olyan csúnya így hogy a partnerem...

2012. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát, az a helyzet, hogy az utsó hónapban egyáltalán nem kellene szexelni, nemhogy a 41. héten, amikor már túlhordtad a babád..

A választ nem tudom, és hülyeséget nem akarok írni!

2012. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
1-es vagyok. Utolsó előtti válaszolótól kérdezem. Vagyis, hogy mivel fontos a házasság nálad ilyenkor, akkor most, mivel én nem vagyok férjnél, csúnya kifejezés, hogy a párom?? Nem ugyanúgy a közös babánk, ha a párom, ha a férjem?
2012. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

nekem meg az a véleményem h terhesség alatt elég sok nő gombás.


A terhesség az az időszak, amikor a nők különösen fogékonyak a hüvelyi gombás fertőzésekre.


meg mindek szeretkezel ilyenkor?föleg gumi nélkül,a párod nemi szerve meg a gyereked fejét kopogtatja.szegény...

2012. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!