Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratommal mindig ovszer...

A baratommal mindig ovszer nelkul szeretkezunk. Mindig mielott elmegy, kiveszi. Elofordulhat, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
6-os kérdezte hogy miért nem lehet gyógyszert szedni vagy gumit használni. Nálunk sajna én voltam az oka..allergiás vagyok minden sz*r-sz*arra. Többek közt a latexre, szóval a gumira. A fog. gátlót meg azt mondta az allergia dokim hogy jobb ha nem szedek...szóval mi így szoktuk meg, ugyan nem lettem kevésbé allergiás, hogy elhagytam a fog. gátlót.
2012. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor sipirc a patika, vegyél legalább egy tesztet és kiderül! Neked is jobb, mert nem képzelsz be magadnak semmit, pláne ha már terhes vagy.
2012. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

"mikor el megy kiveszi, megmossa ..."


Belülről is? Mert maradhatnak ám a farkában is kiskatonák, amik a következő numera alatt előváladékkal távoznak. Hoppá, máris besikerülhet a gyerek.

Húzz gumit, szedj tablettát, használj hüvelykúpot, pesszáriumot stb. csak ne így!

2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
11es, a lifestyles-nak van latexmentes óvszere, nem drágább mint a többi, nem is nehezebb beszerezni, szóval ez nem kifogás. Egy barátnőm is ilyenekkel indokolta azt, hogy nincs kedve gumit huzatni a palija(i)val, teherbe is esett. Egyébként kérdező, az "oLYan" szót nem j-vel írják. És igen, simán lehetsz terhes.
2012. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
14-es. Nem tudtam arról a gumiról, és nem kerestem kifogást. Elmondtam mi miért választottuk ezt az utat. Egyébként az én párom sem szereti annyira a gumit és neki is így volt jobb. Ha teherbe estem volna véletlenül a hat év alatt, akkor pedig megtartottuk volna a babát. De ilyen nem történt. És a két baba a bizonyíték arra, ha akarjuk a terhességet akkor rögtön teherbe tudok esni! Szóval persze, létezik olyan hogy teherbe esik valaki megszakításos módszerrel való védekezés alatt, na de olyan is hogy fogamzásgátló mellett esik valaki teherbe, nem is beszélve a gumiról ami kiszakadhat, de ott legalább van esély esemény utánit bevenni. Szóval kösz a lepontozásokat.
2012. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!