Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Nem...

Megnéznétek a tesztemet? Nem tudom eldönteni hogy a második csik rózsaszin-e vagy sem. Élőben jobban látszik. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 31. 08:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon nagyon halványan látom én is. Majd pár nap múlva tesztelj és akkor kiderül. Szurkolok, hogy baba legyen.

Remélem nálam is sikerülni fog a bab.

Milyen teszttel teszteltél?

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem.. :) bar elegge szellemcsik gyanus... Bar idon belul jott elo.
2012. aug. 31. 10:00
 23/39 A kérdező kommentje:
Predictor early result
2012. aug. 31. 10:01
 24/39 anonim ***** válasza:
58%
Én is szurkolók hogy minél előbb meg erősödjön a második csík,de ha mondjuk egy nagyon érzékeny tesztel tesztelnél és tényleg baba van akkor erősebb csíkot előbb is láthatsz:-)))
2012. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Elvileg ez egy erzekeny teszt. 12,5-es, de viszont nem elso pisibol csinaltam..
2012. aug. 31. 10:04
 26/39 anonim ***** válasza:
28%
Rögtön láttam a 2. csíkot! Szerintem ott van! :)
2012. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
45%

én nem látom a 2. csíkod itt, de drukkolok h vasárnap már ott legyen!-----ezt írtam


TÉNYLEG KI AZ A BUNKÓ, PARASZT AKI MÁR EZÉRT IS LEPONTOZ ??????????

NEM LÁTOM A VONALAT ÉS KÉSZ.....ezért le kell pontozni??????


a másik hogy ha lenne is ott valami erre a tesztre amúgy sem lehetne adni ilyen erősségű vonallal, akkor is meg kell majd ismételni,

ez alapján vagy terhes a kérdező vagy nem, még akkor is ha ott van az a halvány vonal......

2012. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
amúgy valamelyik nap valaki ugyan ilyen tesztet tett fel, ő délutáni pisiből 25.-napon pozit tesztel, és egyértelműt...uh gyanús h ez nem lesz az....
2012. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen volt a nega predictorom! De drukk hogy neked pozi legyen belőle. Én is mindig szétszedtem és mindig azt hittem, hogy na most pozi lesz, de sajnos nem. Pozit nemvárt előtt 5 nappal végül x-epillel teszteltem abban a hónapban már nem próbálkoztam predictorral hiába érzékeny nekem nem jött be.
2012. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
42%

ez sajna negatív eddig!!!

nekem is volt ilyen és tényleg nem voltam terhes!

2012. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!