Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 napja késik! Lehetek...

Már 5 napja késik! Lehetek úgy terhes hogy semmi változást nem érzek? Csak mert tavaly volt egy missed ab-om 5 hetesen, és akkor minden tünetem megvolt, puffadás, mellfeszülés, folyamatos wcre járás stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 14:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem sincs semmi más, egy picit feszül a mellem, ennyi!

De amikor meg kellett volna jönnie, akkor teljesen olyan érzésem volt hogy meg is fog, kb. egy napig éreztem ezt, görcsölt a hasam, fájt a mellem, de aztán másnapra, mintha elfelejtette volna....:-) Azóta meg csak vártam hogy akkor mikor jön meg! De még most sem hiszem el!:-)

Drukkolok neked!! Biztos sikerülni fog!!!

2009. júl. 27. 18:53
 12/15 anonim ***** válasza:
szia! Képzeld,én is ugyanebben a cipőben járok! Igaz nekem két napja késik, de a múlt hét végén totális mensi előtti érzéseim voltak (vagy babás? nem tudom, mivel azok egyformák). Ezen kívül még folyton alvás,fáradtság,két oldali hasszúrka,ilyenek.(Babát akarunk már fél éve) Erre mire (nem) kellett volna megjönnie, minden mensi előtti tünet eltünt,hasgörcs is,minden és most sehol semmi. Maradtak a "babás" tüneteim, viszont mérséklődtek. Én teszteltem is,már anpok óta tesztelek és csak halvány csíkot mutat. Írj,ha még itt vagy,hogy mizu? Szerinted vegyek másfajtát is?
2009. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem is 5 napja késik és igy nézek ki: ez már tuti nem baba?

[link]

gratulálok amugy:)

2009. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt vagyok!

Nekem is ugyanez maradt meg, egy kicsi hasszurkálás, meg állandóan vcre járok, bár nem tom hogy az ilyen korán lehet-e babától, + én is nagyon-nagyon fáradt vagyok! Ma is dolgoztam végig 12 órát....hááát! Nem szeretném sokáig csinálni ha télleg babó lesz!:-) Majdnem elaludtam állva!:-) Amugy meg én ugy tudom hogy halvány csík is csík!:-) Drukkolok!

2009. júl. 29. 22:03
 15/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de én nem értek ezekhez a diagrammokhoz!! Én egyáltalán nem vezettem ilyet, és egyáltalán nem írogattam semmit, így nekem ez sokat nem mond! Bocsi!

De azért neked is megy a drukk!!:-)

2009. júl. 29. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!