Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik, rendesen...

11 napja késik, rendesen várandós tünetek vannak (szédülés, hányinger-az nagyon, mellfeszülés, egyfolytában álmos vagyok, gröcsölök, mintha meg akarna jöni de nem jön meg) Vajon terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Azért aggódom,hogy ez esetleg várandósság-e,mert múlthónapban is késett,kb 2 hetet,de akkor megjöt a mensim,de akkor viszont ilyen jelek nem nagyon voltak,most pedig elég erősen szédülök,hányingerem van,feszülnek a cicijeim...

nemtudom merjem-e megcsinálni a tesztet,félek,hogy negatív lesz!:(


2008. dec. 28. 14:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem csinálj egy tesztet minél hamarabb.Tuti pozitív lesz!!
2008. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj,legalább kiderül,mi van... Majd írj mi lett:)Szorítok!
2008. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet! Az megmutatja,hogy van e baba.

Ne félj,ha negatív lesz véletlenül. Majd sikerül legközelebb... Tudom könnyű mondani, de én átmentem rajta. 3 év próbálkozás után elment a babám a 20.héten, és most született márciusban a kisfiam, 5 év próbálkozásra...


Jobb, ha tudod, hogy terhes vagy, vagy nem! A bizonytalanság nem jó szerintem, úgyhogy tesztelj!

Mindenesetre a tüneteid ígéretesek:)

Drukk++++++

2008. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti terhes vagy :)
2008. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak azt tudom mondani, hogy minél előbb tesztelj, mert ha nem vagy terhes, elég komoly problémára is utalhatnak a tüneteid. Nem akarlak ijesztegetni!!! Van egy kolléganőm, aki hasonló cipőben járt, és kiderült, hogy tályog van a méhében. Annál jobb, minél hamarabb megnyugtatod magad! Meg ha tényleg terhes vagy, akkor már kb. 4 hetes lehet, és oda kell figyelned magadra!

Remélem jó hír lesz!!!

2008. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

az éjjel nem tudtam aludni és átgondoltam mindent,az ünnepek után amúgy is mindenképpen elmentem volna orvoshoz csak erre felénk nem rendel a nőgyógyász már,csak januárban!

Köszönöm a tanácsokat,hát én is remélem,hogy nem tályog vagy ilyesmi,de majd minden kiderül...:)

2008. dec. 29. 04:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál!

Aztmondja vagy bevérzés vagy terhesség,hövőhéten kell visszamennem,ha terhesség akkor azt már látni fogja!

2009. jan. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!