Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vékony méhnyálkahártya...

A vékony méhnyálkahártya tünete a rövid mensi?

Figyelt kérdés
5 hónapig folyamatosan szedették velem a clostit (meg Fostimon és Choragon injekciók). Az átlag 4-5 napos mensim, már csak 2 napos! Ezt a closti okozza? Most nyáron nem fogom szedni, mennyi idő alatt jöhet helyre? Gondolom ez is szerepet játszhatott, hogy így sem sikerült?
2010. jún. 30. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is rövid a lényeg, hanem inkább gyenge. szóval, ha gyenge az utalhat ilyesmire.
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja! most látom, hogy 2 napos, az tényleg elég rövid
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, a Clostilbegyt mellékhatása az, hogy elvékonyítja a méhnyálkahártyát.

Amikor szedtem a 11. napon 3 mm! volt a nyálkahártyám. Ekkor felírt a dokim Duphastont, hogy segítse a nyálkahártyát vastagodni, de nem sokat használt. Másfél napig volt meg a menzeszem és alig volt valami.

A következő hónapokban is kevesebb volt, mint előtte.

Most is szedem a Duphastont és úgy tűnik végre segít helyre állítani.

2010. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem szerintem ezt nem is nézték, majd ősszel, ha visszamegyek rákérdezek. Remélem, ha nem szedem most egy darabig, akkor rendeződik.
2010. júl. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!