Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem várom. Ha...

Csütörtökre nem várom. Ha eddig nem éreztem semmit, akkor már tuti nincs baba? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nem fájnak a cicieim,semmit tünetem nincs... akkor már biztos nem vagyok terhes?
2012. szept. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még nincsenek tünetek. ;) Sőt, van, akinek később sincsenek, nem feltétlen velejárója a terhességnek a cicifájás, hányinger, stb.

Úgyhogy nyugodj meg, simán lehetsz terhes akár.

2012. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem előző terhességemnél (meghalt a babám) 1 héttel mensi elött émelyegtem egész hat hetes korig tartott, Most lehet van baba émlygés mellfeszülésem (nővésem) van. De nem mindenkinek van. Van akinek semmi tünete nincs
2012. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig még van 3 nap! :) És amúgy is, lehet, hogy soha nem is lesz semmi tüneted! A lehetséges tünetek és a terhesség között esetleges a kapcsolat. Nem mindenki szenved, van aki simán éli meg ezeket a hónapokat! Nem jelent semmit, hogy nincsenek tünetek! Várd meg a pénteket, és tesztelj egyet reggel, ha nem jön meg! Drukk! :)
2012. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) köszi!

csak azért,mert az elözö terhességemet rögtön észrevettem...most meg abszolut semmit nem érzek. pedig olyan jó lenne!!

2012. szept. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!