Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó tanácsként! Látom rengetege...

Jó tanácsként! Látom rengetegen vagytok, akik érdeklődnek, hogy baba vagy mensi tünet-e, amit éreztek. Remélem segíteni tudok a kétkedőknek. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sosem hittem, hogy van igazságalapja annak, hogy nem szabad "ráfeszülni" a baba-témára.Pedig van!Első próbálkozós hónapunkban minden olvasott tünetet tapasztaltam magamon, meg voltam győződve,hogy terhes vagyok, hisz csak erre figyeltem.Mondanom sem kell...koppantam.Második hónapban próbáltam nem odafigyelni magamra,de sajnos tudat alatt folyamatosan a teherbeeséssel voltam elfoglalva,és a már 15 éve napra pontosan "érkező" menstruációm 11(!) napot késett.A nőgyógyász szerintem annyira akartam a babát, hogy blokkoltam a vérzést.Nem elkeserítésképp, inkább jó tanácsként írtam...Tudom,hogy nehéz,de türelem...babát terem:)
2012. jan. 7. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is.

Azért rossz olvasni itt ilyen kérdéseket amik arról szólnak, hogy "ez és ez a tünetem, szerintetek terhes vagyok-e?"


Én már produkáltam a terhesség szinte összes tünetét.

Sűrű pisilési inger, besötétedett mellbimbó, szédülés, ájulásérzet, gyengeség, mellfájdalom, hasszurka, émelygés, hányinger, szagundor stb...

Már majdnem 1 éve mégis negatívak a tesztjeim eddig.


Már belefáradtam.

Azóta járok kineziológushoz, nem konkrétan emiatt kezdtem el, de a túlzott gyermekvágyra is csinálunk oldást, azóta már nem stresszelem magam, nem tesztelek az ovulációt követő 10., 11., napon mániákusan, mint régebben.


Ez nem csak "ezoterikus bla-bla", a nőgyógyászom ugyanezt mondta, hogy ne akarjam annyira (na ja, könnyen beszél... :D), nem 1 olyan páciense van, aki örökbefogadott egy babát és utána spontán várandós lett rögtön azután, hogy lement a stressz a babavárásról.

2012. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt... nagyon akartam és minden egyes hónapban kiborultam... minden volt, gyertyaállástól kezdve addig, hogy órákig mozdulatlanul feküdtem, de semmi. Aztán jött egy mandula gyulladás, ami 2 hónapig elhúzódott, addig nem is igen mertünk próbálkozni. 4 antibiotikum kúra után kénytelen voltam elmenni nőgyógyászhoz is, csak mellesleg megkérdeztem, ilyenkor teherbe lehet-e esni, erre azt mondta a doki, hogy annyira el van vékonyodva a méhfalam, hogy nem sok rá az esély. Ezt el is könyveltem szépen. Kicsivel több, mint 2 hét múlva pozitív tesztem lett :) Hál'Isten eddig, minden rendben. Nagyon nehéz, de tényleg el kell magad engedned, ha azt akarod, hogy összejöjjön :)

13hkm

2012. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!